GRRM řekl...

upraveno 1. září 2010 v George R.R. Martin
191012141520

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    A pokiaľ viem, Theon ani Jorah ani Jaime nie sú mr´tvi...
  • upraveno 5. července 2012
    V Hre zomrel Robert, Ned, Drogo, Viserys, Jory, .... máme z čoho vyberať :D
  • upraveno 5. července 2012
    Tomee: nejsem si jistá, proč by to podle tvého táty měli jednou včechno řídit", když podle něj "jsou nespolehliví a nejsou dostatečně tvrdí" :-)
  • upraveno 5. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    No... Bolo tam napísané BÁBKY, to chápem tak, že jednoducho niekto (možno aj sám autor) ťahal za nitky a ovládal ich. Robert bol ovplyvnený radcami, Ned Varysovými a Malíčkovými šeptami, Khal bo tak povediac pod papučou. Skôr tým bol myslený niekto podstatný.
  • upraveno 5. července 2012
    OK, vzdávam sa :D máš pravdu.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
    Ja viem, ja mám vždy pravdu :D :D Ale nie, prijímam tvoje postrehy, len som to IMHO ohodnotil...
  • upraveno 5. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    no teraz by ma zaujimalo, ci by si chcel byt viac, menej alebo rovnako pod papucou ako Khal :)
  • upraveno 6. července 2012
    Gepeto - čeká tě šťastný život :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
    Tak mne sa porozumenie si Khala s Dany páčilo.

    Ja osobne si myslím, že ak by som mal ženu, ktorú by som miloval a ktorá by milovala mňa, tak by ma nevystavila situácií, kedy by som si vyberal, či ju neposlúchnuť, aby to nevyzeralo, že som pod papučou alebo či jej spraviť radosť - tým myslím, že by mi neprikazovala úplne vo všetkom a bez pochopenia, ale dobre mi radila a vyjadrovala názor, ktorý by som si cenil ako od mojej polovičky... A zároveň by som ju musel milovať tak, ž ak by ma o niečo požiadala, tak to splním.

    Teda by som bol viac-menej pod papučou, ale... Tak povediac z lásky :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
    Jarla - Teraz som si nie celkom istý, či to bol sarkazmus :D
  • upraveno 6. července 2012
    Nebyl :-) Byla to rozumná úvaha, ke které ti šťastnější chlapi i ženy dospějí a ti méně šťastní ne.
    Když si partneři vyhoví místo prosazování své vůle, když si vycházejí vstříc a pamáhají si, když se rozhodují vždy společně a respektují své názory a navíc berou do úvahy pocity a přání toho druhého - jedná se o vyrovnaný šťastný vztah, ne ? Nejde o souboj kdo si prosadí koupi rybářského protu nebo bytové fontánky, kdo rozfofruje peníze dřív v hospodě nebo nehtovém studiu a o debilním rozdělování ženské a mužské práce.....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
  • upraveno 6. července 2012
    flankere - přesně :-)) Vztah k Tajvanu a Náhornímu Karabachu je typicky mužská záležitost :-))

    Gepeto - a proč se vlastně na začátku berou, když už po pár měsících o sobě hovoří "Jen aby se to moje stará nedozvěděla" "Jen aby starý vypad z domu" ? To je pro mne vesmírnou záhadou :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 6. července 2012
    protože, přiznejme si to, lidé jsou den ode dne blbější!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. července 2012
    Asi jim to klape v posteli.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. července 2012
    Gepeto: Užij si svého romantického optimismu co to jde. Ale život je bohužel jinej, nepředstavuj si, že někoho budeš zbožňovat a zahrnovat krásnejma slovama 24 hodin denně sedm dní v tejdnu. Takhle to nefunguje. I když někoho miluješ je ten někdo pořád sám sebou se svojí osobností, svejma pocitama a svojí hlavou a prostě neni možný, aby dva lidi mysleli a cejtili pořád stejně. Což mimochodem právě považuju ve vztahu za skvělý, milovat někoho, ne jen obraz sám sebe.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. července 2012
    Hezky a výstižně řečeno.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. července 2012
    Díky. Asi založim manželskou poradnu :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. července 2012
    Gepeto: To samozřejmě. Jen si nepředstavuj, že s tím pochopením to bude vždycky ideální :)

    Robert a Cersei? Pomoct se dá tehdy, když o sebe ti dva aspoň trochu stojej :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. července 2012
    A náhodou, keby Cersei nebola taká zamilovaná do Jaimeho a nevadilo by jej Robertovo chlastanie, tak by si rozumieť mohli. Robert ju dokonca pozýval na lovy, takto mohla byť tvrdou paní, ktorou vždy chcela byť.

    Flanker: Ja si to nepredstavujem úplne ideologisticky, ako bude tak bude :)
  • upraveno 6. července 2012
    flanker.27: Vyřešil bys v poradně i Válku Roseových? :D

    Jinak k tomu pochopení mezi párama - uvažování mužů a žen je úplně jiný. To, co chlapovi přijde jako maličkost, ženská dlouho řeší a může se cítit i ublíženě. Chlapi naopak často nechápou, že ženská jim o nějakým problému nevypráví, protože žádá řešení, ale protože se z toho potřebuje vypovídat. A to jsou jenom dva příklady. Ve skutečnosti mě občas překvapuje, že jsme součást jednoho živočišnýho druhu a že se samečci a samičky homo sapiens na něčem shodnou :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.