Filmové souboje
Padlo tu několik poznámek o soubojích v seriálu. Někdo je chválí, někomu přijdou trochu pomalé. Tak mě napadlo založit téma filmové souboje, samozřejmě míněno především ty chladnými zbraněmi. V kterém filmu/seriálu vám tahle věc přišla dobrá či přímo výborně zvládnutá a kde je to naopak slabé či přímo odfláknuté?
BTW ještě bych měl dopředu říct, že nemám moc na mysli komixové stylizace ala 300 nebo asijské běhání po vodě a lítání ve vzduchu...
BTW ještě bych měl dopředu říct, že nemám moc na mysli komixové stylizace ala 300 nebo asijské běhání po vodě a lítání ve vzduchu...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Aha, to bylo asi pro Amarouna, co? ;-)
Takže ano já tam vidím nadpřirozeno...
Chmur: To určitě. ALe kde jsou, i při boji, toť otázka. BTW já zas tak detailně Achilla na plátně nestudoval, při letmým pohledu mi přišel zpocenej tak akorát :)
Legendární souboj :) i kdyz ne realisticky :D
jinak bych řadil dobře souboj Lurtze a Aragorna z Pána prstenů.
Troja - a
Jinak bych rád viděl zfilmované souboje ze Zaklínače, a to konkrétně Leo Bonhart vs Potkani, Geralt vs Vilgefortz (oba) a Ciri vs Bonhart (přičemž bych byl zvědavý na ten její spaceshift)
Některé se samozřejmě vzdalují realitě více a nektěré méně. Proč však něco oklešťovat? Já mám například velice rád souboj mistra Yody a imperátora Palpatina..:-))