Zdar lidi, díl se mi líbil 100%, ale možná je to tím že jsem nečetl knihu...do toho se chci pustit až skončí seriál abych si to pak nekazil. Měl bych ale jeden dotaz. Vůbec jsem nepochopil, kdo a proč vypálil zimohrad? Jestli je to nějak důležité a myslíte si, že to ještě bude vidět v příštím díle tak se nechám překvapit...ale jako chybí mi v tom ten smysl :-) tak jak?
NE - NE - doufám, že NE a NEVÍM :D Mě ta podoba právě vůbec nedošla (po startu seriálu), ale když jsem ho teď po dlouhé době viděla, tak mě praštila do očí :D
Komentáře
Mě ta podoba právě vůbec nedošla (po startu seriálu), ale když jsem ho teď po dlouhé době viděla, tak mě praštila do očí :D