Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1108109111113114581

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    K těm důchodcům mám celkem dobrý příklad: Můj děda je přesně o týden starší než Karel Gott a ačkoli nemá zlato v hrdle, černé vlasy, mimino a ženu mladší než dceru, tak je (dle mého názoru) velmi aktivní. Ale i sám tvrdí, že po 70 už toho tolik nezvládne a víc se unaví - a to jezdí s kamarády na výlety na hory, chodí na výlety po okrajích HK, sám postavil zahradní domek, 2 přístřešky na kola, zateplil dveře, vyrobil spoustu skříní a před necelými 10 lety udělal z půdy byt (samozřejmě jsme mu s tím pomáhali, ale většínu stejně udělal sám, protože ho to baví a dělal to ve všední dny, kdy jsme byli v čoudu).
    Po tom, co odešel do důchodu, byl chvíli pracující důchodce - protože jeho kolegyně šla na mateřskou, tak jim zaměstnavatel umožnil, aby tam děda byl, než se vrátí/na částečný úvazek na střídačku s tou paní podle potřeby. A spousta lidí na něj byla hnusná, protože bere práci mladým lidem! To jen k tomu, jak ty báby a dědky uživit...
  • @Thorar Akosi som sa uz preladila :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. února 2013
  • @Krisa Jo to můj děda je na tom úplně stejně. Zatímco taťka doma věčně pochoduje a skuhrá, děda si svoje podělaný záda léčí pohybem (hádejte s jakým asi výsledkem). A taky má pořád hnědý vlasy, tak doufám, že jsem po něm :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Lady Sansa :D My jsme museli dědu - po tom, co se vyléčil z vyhřezlé ploténky - ukecat, abychom mu mohli nanosit pytle s cementem my, takže to naprosto chápu
  • Co to je rejoice a co je na nich špatně? Google mi našel nějakou značku kalhot, to je ono? :-)

    Přelidnění planety je vážné téma a příroda si nejspíš nakonec udělá pořádek, pokud k tomu bude mít důvod.

    Je zajímavé, že v této společnosti zaměření na humanitu (člověk je to nejdražší na světě, a tak mu ani nedovolíme zemřít, když si to přeje) stále existují zvířecí koncentráky. Jakoby lidé pořád potřebovali mít něco, nad co se mohou povyšovat, když je zakázáno otrokaření.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa Aha, tak u nás je moc nevídám, musím kouknout, co mají naši chlapi v práci: rifle, rifle, ošoupané rifle, tmavě modré rifle...

    horší je to v létě, to se nosí bermudy (v klimatizované kanceláři). :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. února 2013
  • To mi připomíná, jak jsem šla bráchovi na svatbu na úřad, manžel si vzal černý oblek (jiný stejně nemá), já šaty. Příbuzní nevěsty tam přišli, jako kdyby si odskočili do samoobsluhy. Ještě nikdy jsem si nepřipadala tak overdressed. :-D
  • @flanker.27 No esteze nemate porotu. To by si velmi dobry dojem neurobil :)
  • Ja ine nohovice ako rifle nemam, tak sa len modlim, nech ma nikto nikde nevola :). Mali sme ist teraz na svadbu, ale nastastie sme ochoreli :twisted:
    Teda mam v skrini par siat, ale ...
    Apropo nechce niekto cierne krajkove saty z Manga bez rukavov, po kolena, bez vystrihu, 38? Potrebujem uvolnit skrinu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. února 2013
    @Hildegarda Ty netušíš, jak je pěknej a jak mi sluší ;-)

    P. S. Díky za nabídku ale není to moje velikost =D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ty bláho "Zlatou mříž, Hogo-fogo, Čundrcountryshow, Zlatíčka, Horoskopičiny, Rande, Čtveráci, Politické harašení nebo Novoty"!
    Ještě Doremi a bude to moje nejoblíbenější stanice.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    ZOOM je takový pokus o českou Discovery. Co marodím, tak jsem se párkrát dívala - dnes na dokument o havárii ropné plošiny v Mexickém zálivu. U mě dobrý. Prima poslední dobou sbírá plusové body, Nova spíš naopak.
  • nova sbírá mínusy už pár let. Prima u mě boduje Coolem a teď i Zoomem.
  • @Blackfish Nova je ta čo nas presvedčuje že plus štyri sú mínus 15?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Gardien Ano. To je ta slavná televize.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Zajímavé, ovšem u nás na vesnici, jak jsem si dělal přehled hned po volbách zběžně, tak šli volit všichni ti co v prvním, nikdo navíc. Pár jich nepřišlo, a Zeman přebral hlasy i kandidátů, kteří měli v prvním kole úplně jiné názory než on. Takže věřím tomu, že se lidi nechali obalamutit proti "rakouskou" propagandou a ne názory kandidáta, o kterém nevěděli zhola nic. A troufám si tvrdit že na venkově moravy to mohla být tak 3/4 většina.
  • upraveno 11. února 2013
    @Blackfish U Schwarzenberga jsem žádné skutečné názory nezaznamenala - vyjma Benešových dekretů, o kterých neřekl nic šokantního, ale bylo to nešťastné. Upřímně řečeno by byl loutka (hádejte koho) podepisující papíry. O představě paní Schwarzenbergové, která si upletla bastarda s dalším potomkem pronacistické rodiny a kamarádem Jorga Heidera, na Hradě ani nemluvím - média vůči ní byla ještě shovívavá, aby Schwarzenbergovi nedělali špatnou reklamu. Zemana nemám zrovna v lásce, ale stojím si za tím, že tentokrát voliči konečně udělali státotvorné rozhodnutí. A reakce médií na jeho zvolení mě neuvěřitelně pobavila =D
  • Mě zaujalo u těch grafů, jak jsou voliči KS věrní. Jenom 3 procenta přeběhla nebo nešla volit. Zato Zemanovi jich dost uteklo. Možná volili v prvním kole proti Fischerovi, který měl preference.
  • @BenNevis No ak tomu grafu dobre rozumiem, tak Zemanovi utiekli len 2 percentá. :?:
  • @Arutha2321 Aha, já jsem viděla ještě jiný graf, kde bylo přes 20% uprchlíků. :-k
  • @svoa00 Vieš, chcel som na tento tvoj výrok nejako zareagovať ale uvedomil som si že asi na to nie som ten najpovolanejší aby som tu obhajoval Schwarzenberga... Tak asi nič.. ale k Zemanovy toľko: Keď ma niekto potrebu navážaŤ sa ešte aj do (myslím) denníku Mladá Fronta...
    tak ma ten človek neoslovuje...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.