Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Po tom, co odešel do důchodu, byl chvíli pracující důchodce - protože jeho kolegyně šla na mateřskou, tak jim zaměstnavatel umožnil, aby tam děda byl, než se vrátí/na částečný úvazek na střídačku s tou paní podle potřeby. A spousta lidí na něj byla hnusná, protože bere práci mladým lidem! To jen k tomu, jak ty báby a dědky uživit...
Přelidnění planety je vážné téma a příroda si nejspíš nakonec udělá pořádek, pokud k tomu bude mít důvod.
Je zajímavé, že v této společnosti zaměření na humanitu (člověk je to nejdražší na světě, a tak mu ani nedovolíme zemřít, když si to přeje) stále existují zvířecí koncentráky. Jakoby lidé pořád potřebovali mít něco, nad co se mohou povyšovat, když je zakázáno otrokaření.
horší je to v létě, to se nosí bermudy (v klimatizované kanceláři). :-)
Teda mam v skrini par siat, ale ...
Apropo nechce niekto cierne krajkove saty z Manga bez rukavov, po kolena, bez vystrihu, 38? Potrebujem uvolnit skrinu.
P. S. Díky za nabídku ale není to moje velikost =D
Ještě Doremi a bude to moje nejoblíbenější stanice.
tak ma ten človek neoslovuje...