Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1130131133135136394

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Vy jste nějaké chytlavé :)
  • @flanker.27 Uz si videl? Lebo ja som tiez statocne bulila a v Cesku som uz dlho nebola, takze tam som to chytit nemohla :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda Viděl viděl. Dokonce jsem tu to tuším zmiňoval. Přiznávám pálení v krku během sledování, frustraci, smutek, bušení srdce, mačkání palců a veškeré sympatie k ústřední rodince vůbec, jakož i zážitek z vynikající filmařiny (zejména reálné prostředí, skutečná voda, minimum CGI triků). Španělé teď jsou opravdu na špici filmové kvality. Jen někde hodně daleko vzadu hlodají takové dva červícové.

    První je angloizace rodinky, přestože v reálu šlo o rodinu španělskou. Chápu komerční hledisko, a že je pak lepší šance film prodat, nicméně tohle vědomí mi trochu kazí ono "true story". Ovšem to je hnidopišské, samotným Španělům to nevadilo a film se ve Španělsku stal absolutně nejúspěšnějším filmem všech dob a i samotní reální protagonisté dali svůj souhlas, takže je to hnidopišství.

    Druhej trochu nejistej dojem by možná, nerad bych se mýlil, byl takovou obdobou, proč krisa píše o diplomku tabuizaci smrti. V podstatě všechno a všichni ve filmu jsou podřízení soustředění na jednu rodinu, takže vlastně vidíme nakonec happy end. S Ewanem třeba pátrá po rodině další chlápek, ten co mu půjčil mobil, ale pak o něm najednou dál nic nevíme. Jako kdyby všechnyu konce, který by mohly vést ke špatnýmu konci, bylo nutno vyhodit. Třeba jsem vážně hnidopich, jen bych u toho filmu trochu čekal připomenutí, že víc jak 220 000 lidí podobný štěstí nemělo.

    Právě toho chlápka s mobilem jsem si mimochodem oblíbil asi nejvíc - člověk, kterej je v naprostý prdeli, a přesto dokáže podpořit druhýho. Ta scéna, kde mu mobil půjčuje podruhý, ta mě dojala asi nejvíc vůbec. Je to úžasná konfrontace s tím párem v letovisku, kterýmu se dohromady nic nestalo, ale zachovají se jako svině.
  • Ahoj, potřeboval bych vědět název jednoho amerického filmu. Bylo to o tom, že nějaký chlap svojí první manželku trávil selenem, ona to přežila, tak si našel druhou manželku, tu otrávil kyanidem (umřela) a pak ho první manželka usvědčila z vraždy. Nevíte jak se to jmenovalo?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Lethal Vows?
    Vygooglilo mi ten film.
  • Jo, dík to je ono.


  • prečo Dinklage robí takéto projekty?
  • Dokoukala jsem The Miracle Worker - verzi z roku 62 (o Hellen Kellerové) a můžu doporučit. Fakt skvělý film.
  • @svoa00 Kvůli tobě, se budu v noci, bát jít na záchod.
  • @M1on Spíš usnout, ne? :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Ta tvár mi pripomína syrovú pizzu
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto keď som to písal akurát som sa z jednej vrátil preto ma to napadlo.

    @Dreamer mňam :D
  • @Dreamer že já jsem takovej vůl, že vždycky musím kliknout tam, kde se píše NEKLIKAT. Hlavně že je noc, jsem sám doma a jsem počůranej strachy :wall:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Lidi, znáte ještě nějakou podobnou ubulenou limonádu, jako to Lo Imposible? :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @flanker.27 Když já Russella tuze nerada! :/. Předevčírem jsem si ale krásně poplakala u The Miracle Worker. Mám ráda tyhle pozitivní filmy, u kterých se brečí štěstím a né, že někdo umřel nebo tak. To bys měl vidět tu horu kapesníků po Lásce nebeské! Každej rok! :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @Kolikokoli Zalezi v akej si faze zivota. Ja som bulila aj pri Nedotknutelnych a Blue Valentine. Alebo to mozno boli len hormony kojacej matky :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 22. února 2013
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.