Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
189111314172

Komentáře

  • upraveno 7. června 2011
    To ano, AoE se hraje, jeden z nejhranějších už asi není, to je spíš Starcraft, ale hraje. Jenže si nedovedu představit, že by byl tak oblíbený, kdyby vyšel dnes - nehledě na to, že k prostředí SoIaF se více hodí právě ten systém série Total War, než real-time strategie.
  • upraveno 7. června 2011
    Ale chce to mít zaplou nejvyšší obtížnost jinak jsou neschopní :) RPG z ASOIAF neznam posli odkaz pls.
  • upraveno 7. června 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. června 2011
  • upraveno 8. června 2011
    to vypadá úplně neuvěřitelně, ale bohužel bych to asi nerozchodil ani jako prohlížeč obrázků:))
  • upraveno 8. června 2011
    Vypadá parádně :-)
  • upraveno 8. června 2011
    A viděli jste z E3 ten gameplay té tankové mise v poušti? To je něco neuvěřitelného graficky.
  • upraveno 8. června 2011
    Jo, je to neuvěřitelné, jak se ta technologie hrozně rychle zdokonaluje. Ten Battlefield bych taky nerozjel :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. června 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. června 2011
    Tak pozor, jedna z neutrálních jednotek v MaM Heroes 6 bude i Dire Wolf
  • upraveno 18. června 2011
    Hraju občasně, nejraději Titan Quest: Immortal Throne. U mě je to prostě držák, kterej už něco pamatuje.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. června 2011
  • upraveno 19. června 2011
    Ten trailer vypadá příšerně....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2011
    Uvidíme, u RTS bych grafiku klidně oželel, pokud by strategická a taktická stránka byla dobrá.
  • upraveno 19. června 2011
    flanker.27: Aha mne nenapadlo uvažovat nad tím ,že jsou to ingame záběry... To by pak nevypadalo špatně
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2011
    Amaroun: to asi ne, měl jsem na mysli hlavně obrázky, který už tu párkrát proběhly, a který jsou na tý stránce vidět. Po grafický stránce skutečně nevypadaj nic moc (ani ten trailer), ale to řada strategií, u těch o to až tak nejde.
  • upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Sethi: To teda

    Je to jasný budu hrát za Tully :-D Maj geniální speciální jednotku :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Mně nedává smysl, proč mají Targaryeni jako speciální jednotku vránu. :-)
  • upraveno 20. června 2011
    Olorin: Však počkej, George tě překvapví v Tanci, zjistíš totiž, že tříoká vrána je převtělený tříoký drak :-D :-D
  • upraveno 20. června 2011
    ještě se vracím k Zaklínačovi 2. Mam za úkol zničit ty nekkeří hnízda. Když k němu přijdu tak mi to napíše že by to chtělo podpálit. Tak jsem zkoušel na to dát znamení Igny (ohně) a nic. Čim se to dá podpálit nebo jinak zatarasit? Díky
  • upraveno 20. června 2011
    Petardou úl... Recept najdeš u toho Elfa co rád stojí a čumí do lesa s toho lešení (u vesnice)
    BTW: Dá se najít nějaký mód na Medieval 2, který by zvětšoval markantně počet provincií a přitom třeba běhal s Darth modem (kvůli AI)?
  • upraveno 26. června 2011
    na gog dnes (a nevim jak dlouho) vsechny interplay hry za polovic = 3$
    http://www.gog.com/en/promo/interplay

    (MDK, Falout, Freespace, Stonekeep, Descent aj)
  • upraveno 26. června 2011
    díky moc za upozornění. Fallout 1, 2 a Die by the sword + datadisk zakoupeno. Moje Fallouty my na Win 7 nechtěli jet a DBTS už dávno nemám. Takže super.
  • upraveno 26. června 2011
    ja si taky udelal radost:
    http://awesomescreenshot.com/021fjx9a9
  • upraveno 26. června 2011
    Jojo... diky, taky jsem nelenil:)
    http://img703.imageshack.us/img703/1415/48220996.png
  • upraveno 26. června 2011
    tam je i greyhawk:temple of elemental evil?? Skvělá volba aqwarty! Tak to jdu hned koupit :-D
  • upraveno 26. června 2011
    Ja vim, ja vim:)
  • upraveno 26. června 2011
    Aqwa: Ako sa volá ta hra v ľavom hornom rohu? Viem, že som si ju niekedy chcel zahrať, ale nedostal som k tomu a teraz si už nepamätám názov.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.