Hot dead list (SPOILERY!)

upraveno 24. října 2012 v Spekulace
«13456

Komentáře

  • upraveno 11. listopadu 2007
  • upraveno 12. listopadu 2007
  • upraveno 1. ledna 2008
  • upraveno 3. ledna 2008
  • upraveno 25. června 2011
    Theon není mrtvý. A u Viserise bych spíše napsal pozlacen.
  • upraveno 25. června 2011
    Pozlacení způsobí upečení. ;-) Ale souhlasím, že Theon mrtev není, Heavy to psal možná v době, kdy ještě nebyly známé úvodní POV kapitoly z Tance.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. června 2011
    Ten seznam je dost krátký, chybí tam kupa postav. Mr. Luwin, oba Casselové, Jon Umber, Rickard Karstark, Stará chůva, Septa Mordan, Balon Greyjoy, Dontos, Hoster Tully, Maege Mormont, Berik Dondarrion, Yoren, ser Arys,.. a mnoho a mnoho dalších
  • upraveno 25. června 2011
    Máš samozřejmě pravdu, jen psát o všech úmrtích v této sáze není v našich silách. ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. června 2011
    A mi tam naopak někteří přebývají, teda alespoň doufám :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. června 2011
    Maege Mormont není mrtvá. Alespoň ne oficiálně. To její dcera Dacey Mormont zemřela na Rudé svatbě.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. června 2011
  • upraveno 25. června 2011
    Jon Umber tiež nie je mŕtvy. Je držaný v zajatí v the Twins. Teda myslím veľký Jon. Malý Jon je mŕtvy.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. června 2011
    Malý Jon Umber je. Totéž co mladá Mormontová.

    edit: psáno předtím, že se Zapper stihl doplnit :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. června 2011
    Nojo! Velkej Jon žije a malej ne. Já myslel že je to obráceně. A já už mu zaplatil pohřeb sakra.
    To máte z toho čekání na Tanec. Knížky už jste četli desetkrát a pak jste moc chytrý. :D
  • upraveno 25. června 2011
    Ja som ich prečítal len 1x O:)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. června 2011
    A jak je to dlouho?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. června 2011
    Já Hru o trůny 2x, ostatní díly jen jednou. Ale je to teprve rok :o)
  • upraveno 25. června 2011
    No je pravda, že som ságu začal čítať v decembri a dočítal som ju v apríli. :rolleyes:
    Ale dosť veľa vecí som si tak či tak nepamätal. Vďaka awoiaf si pamätám tie podrobnosti.
  • upraveno 25. června 2011
    Budou se tam nějak označovat nemrtví - viz Starková ? Na dead listu je oprávněně, ale účinkuje dál...stejně jako Berik a zřejmě i Hora...a Theon - to už víme, že není mrtvý a první a poslední tři taky nejsou potvrzeni - nějak to rozdělit na definitivní a podmíněné ? :-)
  • upraveno 25. června 2011
    Berik je definitívne mŕtvy. Vymenil svoj život za život Catelyn.
  • upraveno 25. června 2011
    Ano, vypadá to tak na 99 %. Škoda, že tam nebylo jasněji popsáno, jak to proběhlo nebo jak to funguje (třeba Thorosem)
  • upraveno 25. června 2011
    To s berikom je odvazna domienka. Uvidime.
  • upraveno 25. června 2011
    Doufám, že za měsíc už budeme vědět ať tak či tak...
  • upraveno 25. června 2011
    sarven: odvážná? Proč myslíš?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. června 2011
  • upraveno 25. června 2011
    Nevada: Presne :]. A kto iný ako Thoros by mal vedieť či je Berik mŕtvy, či nie?
  • upraveno 25. června 2011
    fakt to thoros povedal? kde, komu? to mi úplne ušlo.
  • upraveno 25. června 2011
    Brienne, tuším, když se probrala v zajetí. Řekl jí, že když on sám odmítl dát Catelyn polibek, že už je po smrti moc dlouho a tak hnusně olezlá, tak ji políbil Berric a vzdal se svého ohně.
  • upraveno 26. června 2011
    Nevím jestli to řekl tak přesně, váhala jsem u toho, jestli to není myšleno tak, že zkrátka už nechtěl "bojovat" dál a proto si našel náhradu, protože se odmítá dát příště oživit. Navíc je to rozhovor, i když se zdá být velmi upřímný. Taky pes ví, jestli Thoros ještě má styk se světem nebo jestli je teď spíše vězněm a co vlastně viděl a co ví a co jen z doslechu nebo zprostředkovaně. Proto si tam nechávám malou rezervičku.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. června 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.