Nejlepší milenka....aneb holka co vám podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1235712

Komentáře

  • upraveno 29. června 2011
    Však já to nemyslela taky offensivně - já si jí všimla taky :-p
  • upraveno 29. června 2011
  • upraveno 29. června 2011
    Chmur - to je argument a protiargument mentálně postižení tmavovlasí mnohonásobně přečislují plavovlasé. (Určitě sis všiml, že nemluvím o procentuelním poměru, ale kvantitě, i když i v procentech jsou na tom světlovlasí líp - instituce přerušeného těhotenství v beznadějných případech)
    Čímž nechci v žádném případě něco takového hlásat, jen to je přiměřená reakce na hloupý předsudek o blondýnkách (jak k tomu přijdou ty přírodní :-)) )

    Už Tě napadlo, proč mám čas nárazově kdykoliv přes den sednout ke kompu ? :-D

    Naopak láska jakožto úchvatná biochemická reakce mne fascinuje a užívám si ji - tajemství je v tom, že i když víš, jak to funguje, tak to na Tebe funguje stejně spolehlivě jako na ty, co to neví :-))

    (Lungren - e-e :-))
  • upraveno 29. června 2011
  • upraveno 29. června 2011
    Ad 1 - s barvou srsti svým způsobem ano, ale je to jen vedlejší jev - od rovníku k pólu - poměr akrozonálních části a vývoj mozku v poměru k obtížnosti shánění potravy v závislosti na teplotě...ale to je velmi ošidné a jen lehce prozkoumané a nakousnuté....jenže v dnešní době i dost tabuisované....všechno souvisí se vším, ale kde jsou fakta...

    Ad 2 - To já nevím, tam už jsem nějaký pátek nebyla :-)
  • upraveno 29. června 2011
  • upraveno 29. června 2011
    Ad. 1 - Rasismus je přirozená součást lidství, ale v současnosti se v tom raději nepitvat...říct lidem, že každý je od přirozenosti sobecký - nebude se jim to líbit, ale říct, že každý je od přirozenosti rasista, tak se v tom mohou šťourat....nesnášenlivost ke všemu odlišnému, neznámému a konkurenčnímu je evolučně důležitou součástí pudu sebezáchovy. Pudy nemusí být racionální nebo opodstatněné.

    Ad. 2 - bývávalo - vysmátá šelma se tu dožaduje pozornosti :-D zlatý křečík :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Jarla: Tak v tom případě dost silně potlačuji půdy :-)
  • upraveno 29. června 2011
    Budeš-li o instinktech přemýšlet a opodstatníš-li si jejich racionalitu či iracionalitu, tak není problém se jim vzapřít :-) To je kouzlo svobodné volby.
  • upraveno 30. června 2011
  • upraveno 30. června 2011
    Křečík ne křečice :-))

    Samozřejmě, že se smazává - jinak to ani nejde při křížení :-)
    Ano a mělo by se podotknout, že hovoříme o rasismu všeobecném, vrozeném a pudovém z hlediska biologického - černé vrány bílou uklovou - a ne o fenoménu dneška !
  • upraveno 30. června 2011
    Pokud to není zlaté lvíče, všechno OK. ;-)
  • upraveno 30. června 2011
    Inbreedingu nefandím :-D Nehledě na to, že kocury ráda nemám, proto se zove Vlk :-))
  • upraveno 30. června 2011
    Má moc hezké jméno. Křečík. Prošlo to bez problémů na matrice?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. června 2011
    Tak bych dítěti neříkal. Zní to skoro jako křečák.
  • upraveno 30. června 2011
    Checht - musíš si to přeložit do staré franštiny :-) Ale pravda je, že v naší matrice je povolen i Vlk :-)
  • upraveno 30. června 2011
    Cože? Kresčak?
  • upraveno 30. června 2011
    Vlka a ne křečíka :-)) Přece mu nebudu říkat můj malý princi a zlatíčko. Zlobeniště a škůdce je vhodnější :-D
  • upraveno 30. června 2011
    Proč ne? Mně se celkem oslovení zlatíčko líbí. Docela mě zajímá jak se to nebohé dítě matky pojídající syrová játra, milující vodku v botách, uznávající dva otce (biologického a vychovávajícího) a jako oblíbené jména má Křeček a Vlk jmenuje:-))))...Indiánsky hádám něco jako .."Ten který běhá v kolečku"
  • upraveno 30. června 2011
    Spojením slov hruod - sláva a volf - vlk vzniklo jméno Raoul. V německé versi Rudolf mi vadí to dolf a do češtiny nikdy nebylo přeloženo. Co jsem měla dělat, když slovanských jmen na R není dost a Radka mi vyfoukl kámoš ?! A chce-li člověk jméno aspoň evropské, které nemá nic společného s křesťanama a podobnou havětí...a zároveň chce vědět, co jméno znamená....
    Petr - kámen
    Tomáš - dvojče
    David - malý
    Jakub - drž pata
    Jiří - zemědělec
    Pavel - nepatrný
    a tak dále...ne děkuji. S vlkem se proti tomu žít dá. A když má někdo takové příjmení jako my, tak je to třeba něčím přehlušit :-D
    Pohlídejte si svoje děcka :-D
  • upraveno 30. června 2011
  • upraveno 30. června 2011
    Proč ? Mám plný chrup všech těch hebrejských jmen, které jsou považovány za "hezké české" - žádné z výše uvedených není české a jen Petr a Pavel jsou aspoň evropské :(
  • upraveno 30. června 2011
    Tvoje problémy bych chtěl mít. :-/
  • upraveno 30. června 2011
    Patrioti mají jenom problémy :-D
  • upraveno 30. června 2011
    Je spousta českých jmen mající původ v řečtině nebo latině...Dokonce je hodně i slovanských jmen na R např. Radoslav, Radúz, Radomír, Rostislav atd.
  • upraveno 30. června 2011
    Radoslav a Radomír se zkracují na Radek a obě mají původ ve jméně Radegast. Radúz by se zkracoval asi taky na Radek a rosťa chrosťa mne neláká Rostislav nebo Rastislav bych brala, s Rosťou se nesmířím.
    Jména z latiny a řečtiny nechci - taky takové mám - ne děkuji...
  • upraveno 30. června 2011
    OK...v pohodě....
  • upraveno 30. června 2011
    a vůbec, pojďme se bavit o ženských, které jsou v názvu místnosti :-D
  • upraveno 30. června 2011
    Upřímně, tento typ patriotismu mi přijde poněkud zvrácený.
  • upraveno 30. června 2011
    A pojmenovat dceru Andrea = mužatka , Anežka = beran nebo Klaudie = kulhavá - to Ti zvrácené nepřijde ? :-))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.