Kéž by se potkali...

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
1468910

Komentáře

  • upraveno 24. dubna 2012
    Krisa: O svém charakteru si nedělám iluze, ale zase si říkám- třeba se pár "hříšků" smaže tím, že jiným pomůžu od zkaženosti.... :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. dubna 2012
    Jarla: Jenže Viserys aspoň majznul Danny - Joff se nezmohl ani na majznutí Sansy (ne že bych chtěla, aby se na to zmohl nebo, že by majznutí Danny bylo něco kladného)
  • upraveno 24. dubna 2012
    Tak by stálo zato postavit ty dva proti sobě. Jakože jenom jeden na jednoho, ručičky, nožičky, zuby, nehty.... :D
  • upraveno 24. dubna 2012
    :-D taky si myslíte, že by to byla ta děcká pranice s odvráceným obličejem, přivřenýma očima a plácání rukama před sebou ? :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
    škrábání, kousání a tahání za vlasy?
  • upraveno 24. dubna 2012
    A štípání.
  • upraveno 24. dubna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
    Joff: "Mámó oni mě perou!"
    Visr: "Ty žalovníčku! Rozsekám tě na hrozně moc kusů."
    Joff: "A já tě rozsekám na milión kusů."
    Visr: "A já tebe na nekonečně moc kusů."

  • upraveno 24. dubna 2012
    Správně tam mělo být na milión kvadrlión stopadesát tísíc milónů kusů a druhý měl operovat ležatou osmičkou :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
    A co je víc než ležatá osmička?
    No přece dvojitá ležatá osmička.
  • upraveno 24. dubna 2012
    No samo a nebo ležatá desetica - to už jsem taky vážně slyšela z pískoviště :-D a taky výhružky, že "můj" táta umlátí toho "tvojeho" činkou :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    Tak to započítej pod to efektivní strážení :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Ty holčičky maj hezký šatičky...
  • upraveno 24. dubna 2012
    Skutečně roztomiloučké :-D Zato velmi realistické :-D
  • upraveno 24. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Tam jsou vousaté ženy!
  • upraveno 24. dubna 2012
    Vousatá byla jen sv. Scholastika :-D ta se zobrazuje s plnovousem....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Jinak si neumí vysvětlit ta gesta rukou. Jako by říkaly: Vážně pětatřicet? To je asi takhle dlouhý, ó svatá matko.
  • upraveno 24. dubna 2012
    Mi se zase líbí ten naftový barel, ve kterém Bořivoj postává v čopce :-)
    Ale je vidět, kde se inspirovala MIss Utahraptor :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
    :D
  • upraveno 24. dubna 2012
    hm, není to v tom barelu spíš Václav? (ne že by to nebylo pro danou diskuzi fuk)
    mimochodem taky vám trochu připomíná Haringtona? :)
  • upraveno 24. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Tak jinak: Veličenstvo, u Slaného jsme narazili na ropu, potřebujeme nějakou míru, ve který to budeme prodávat. Co třeba barel?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.