Poznámky k webu

upraveno 24. března 2011 v Webové záležitosti
1111214161719

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. července 2012
    Bod 2 je pro mě sice hodně důležitý, ale na druhou stranu už tady sleduju sotva třetinu diskuzí. Takže bych to nejspíš přežila. I když pravda, příjemné by mi to jako uživateli moc nebylo.

    Ale obávám se, že rozdělení fóra Ti v přehlednosti a s OT stejně nepomůže.
  • upraveno 15. července 2012
    Vyloženě oddělené forum není ve hře, k tomu se fakt vracet nechci. Co se týče rozdělení, to jsem myslel spíš ve smyslu vzniku nového webu, resp. vlastní podsekce webu pro seriál - přestaly by se tak řešit spoilery apod.
  • upraveno 15. července 2012
    Současná podoba fóra mi celkem vyhovuje. I když k tomu dost přispívá to, že mám až příliš mnoho volného času :-), a chodím sem víckrát za den (takže to tu stíhám sledovat průběžně). Offtopicování v některých vláknech je občas trochu únavný, ale tomu se nevyhneš.
    Co se týče bodu dvě... Nevím jak ostatní, ale mě to vždycky po kliknutí na dané vlákno (kde je třeba 5 nových příspěvků) hodí na ten poslední, a musím si nahoru vyšplhat "ručně". Buď něco dělám špatně, nebo je tu někde mně skrytá funkce. :-) Takže pro mě by to žádná změna nebyla.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. července 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 15. července 2012
  • upraveno 15. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. července 2012
    Nj, ale budeš to řešit tam. Nebo tu podsekci nebudeš nijak spravovat/ovládat?
    A neřešit tady to budeš jen do vydání Vichrů, nebo pak tady budou mít neagličtináři prostě smůlu?

    (A tak jako tak Ti to nijak nevyřeší kvanta OT a zapráskané diskuze.)
  • upraveno 15. července 2012
    Vichry to je otázka 3+ let, tak daleko nekoukám

    spoilery: jj, tam to budeme řešit dál, ale bude to aspoň striktně oddělený a daný, bez diskuzí okolo :-)

    Myslím, že se tím zdejším diskuzím trochu uleví, ale samozřejmě to nevyřeší, proto uvažuji o té větší změně s dalšími funkcemi pro lepší filtrování sledovaných diskuzí. Pokud máte nápad, sem s ním, třeba mi něco uniká...
  • upraveno 15. července 2012
    Prvy bod nevadi. Druh vcelku vadi, ale prezil by som.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. července 2012
    Jak bych to řek. Musel jsem si zvyknout na zrušení starýho fóra. Zvykl jsem si. Musel jsem si zvyknout na odchod z kostky. Zvykl jsem si. Už ale nemám náladu si zas zvykat na něco novýho. A neoddělování nepřečenejch by mi vadilo dost. I když toho spoustu nepřečtu, pro alespoň základní přehled je to považuju za důležitý. Jestli sleduju jen některý diskuse s tím nemá co dělat. Když už, pak možnost nastavit si, jestli danou diskusi sledovat chci nebo ne (viz csfd).
  • upraveno 15. července 2012
  • upraveno 15. července 2012
  • upraveno 15. července 2012
  • upraveno 15. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    The ASOIF web is changing, I feel it in the discusion, I feel it in the topics. I smell it in the PM. Much that once was is lost; for none now live who remember it.

    Diskusné fórum became legend and legend became myth… and those things which should not have been forgotten… were lost…
  • upraveno 16. července 2012
    je nás tu ešte pár elfov z prvého ľudu, ale väčšina je mladých a akčných. opýtajte sa bažinárov s ťažku hlavou, alebo sera Flankstarka, alebo mužov nočnej hliadky. oni si ešte pamätajú.

    niekto musí byť nový Sam, čo nájde staré vedomosti.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Na počátku byl http://icefire.tym.cz/ - tedy to byl můj první projekt, v kterém jsem navázal na práci MIla. K tomuhle webu se po nějakých pokusech s knihou návštěv připojilo forum, kde začla vznikat opravdová komunita. Zlatý to věk, kdy jsme v cca 20-30 lidech (ale fakticky tak v 5) dokázali vyplodit snad více příspěvků za den (nebo spíše noc :-) než vzniká dnes.

    Pak došlo k nabídce, které jsem neodolal. Server http://www.d20.cz/, na kterém jsem trochu spolupracoval nabídl, že nám vytvoří vlastní prostor. Tehdy to bylo super, žádné starosti s technikáliemi, s hostingem, s doménou... a tak vznikl http://icefire.d20.cz/

    No a pak jsem dostal chut se postavit úplně na vlastní nohy a vypláznout i nějaký prašule za hosting, doménu... taky jsem začal cítit, že spamovat d20.cz (určenou pro RPG hráče) věcmi kolem blížícího se seriálu by nebylo ono.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    :)
  • upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
    Tá Vanilla Forums vyzerá docela zaujímavo
  • upraveno 16. července 2012
  • upraveno 19. července 2012
    Nevím jestli jsem jediná, ale mám drobet problémeček s vkládáním obrázků a netuším proč.
    Od počátku, kdykolik dám vložit obrázek, tak se mi objeví lišta editovat/vložit obrázek a pod ní se mi rozvine jen první třetina rámečku - to jsem akceptovala, protože tam vycházelo tlačítko, ale teď se mi po lištou naopak rozvine poslední polovina a tam jaksi tlačítko není.
    Dělá to ještě někomu ? Je to tou včerejší aktualizací fajrfoxu? Co dělám blbě ?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. července 2012
    Moment, to som nepobral. Tlačítko OK je predsa v druhej polovici rovnako s povinným alternatívnym textom a kolónka na odkaz je v prvej polovici, takže ak ti zobrazuje len tretinu a len jednu z tých dvoch možností... Ako môžeš vkladať obrázky? :D

    Skús to okno popresúvať.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
    Gepeto: A co to rozdělit vertikáně
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.