Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
13536384041144

Komentáře

  • upraveno 9. července 2012
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 9. července 2012
    necitali ste dobre knihy kde by hlavny hrdina bol zaporak(alebo dej by bol od zapornej strany) ?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 9. července 2012
    Osobné diáre Lorda Voldemorta?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 9. července 2012
    Alebo si prečítaj Hostinu, tam sú Cerseine kapitoly :D
  • upraveno 9. července 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 9. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
    Jo, Malus Temná čepel je dobrej týpek, mnohonásobný vrah, násilník, plenitel - ale v rámci své rodiny patří k těm hodnějším :-). Z toho cyklu jsem četl "Démonovu kletbu".
  • upraveno 10. července 2012
    Za sebe musím říct, že mi ta moderní fascinace zápornými postavami (v knihách, filmech i seriálech) přijde často únavná. Často je to podobný klišé jako kladná postava, když jí nenapíšete správně, a jediná zajímavá věc na záporákovi je jeho absence hodnot a sklony k násilí. Ale někomu to holt stačí ke štěstí.
  • upraveno 10. července 2012
    Rozečetla jsem Lži Lockeho Lamory, co tu bylo rovněž doporučováno. Ten Lamora vypadá na schopného záporňáka. V šesti letech dvojnásobná vražda, to ani Voldemort není tak prohnilý. :-)
    Ale nebude to ten typ zlouna pro Edema. Předpokládám že to má být sympatický a geniální podvodník, kterého si každý čtenář zamiluje. Akorát já nesnáším zloděje a přiživníky, tak nevím, jestli mu budu fandit.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 10. července 2012
    Ben Nevis : ja ti ani neviem mne by stacilo aby ma to nadchlo a preto ma zaujima ak ste citali nejaku knihu kde bol dej popisovany od zapornej postavy a nadchlo to niekoho z vas (sice sto ludi sto chuti ale snad to neikto trafi).

    svoa00 : vidim, ze mas nacitanych kopec takych knih kde je hlavna postava zaporna, odporucas nieco ?
  • upraveno 14. července 2012
  • upraveno 14. července 2012
  • upraveno 14. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Jarlo, to vypadá vážně dobře. Píšu si. Mrkla jsem na to, podle čtenářů 95%, asi ji zkusím sehnat. http://www.databazeknih.cz/knihy/deravy-urad-54123
  • upraveno 18. července 2012
    ČO sa zaporakov týka tak doporučujem Kroniky Hagena von Stein(uŽ som to sem pisal či...) (ak ano sorry fora mi akosi splývajú)
    Len v nich neviete pomaly dokonca či milovať alebo nenavidieť niektore postavy
  • upraveno 19. července 2012
    Thorar: Z pohledu záporáků je i Denní hlídka
    http://www.databazeknih.cz/knihy/denni-hlidka-4729

    Nicméně v rámci pochopení fungování tohoto fantasy světa je lepší přečíst si první díl trilogie Noční hlídka http://www.databazeknih.cz/knihy/hlidka-nocni-hlidka-499
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 19. července 2012
    Tyna: Jo hlídky mám pár let přečtené :-) Noční, Denní, Šerá, Temná, Poslední. Byl jsem z toho nadšenej, sedlo mi to do nálady a vkusu :-)
  • upraveno 19. července 2012
    Mně taky. Tedy kromě Šeré, to byla s prominutím blbost...
  • upraveno 19. července 2012
    Viděli jste i filmy?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 19. července 2012
    Tyna, jo jedna z nich byla slabší, ale už nevim jaká. Myslim, že ta co nepsal Lukjaněnko.

    Filmy jsem viděl, bylo to pro mě zklamání teda.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
    FIlmy mě k Hlídkám přivedly, první šel, druhej byl šílenej guláš. Ale aspoň nastartovaly novou éru v ruský kinematografii
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 19. července 2012
    Taky udělali PC hry, jednu jsem hrál, to už bylo lepší.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
    Hry podle filmů, to jsem zatim zkusil akorát u The Thing. Ale tam to docela stálo za to.
  • upraveno 19. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
    Tak to je ovšem Temná hlídka, ne Šerá
  • upraveno 19. července 2012
    flanker.27: Máš pravdu. Prostě tahle knížka. http://www.databazeknih.cz/knihy/hlidka-temna-hlidka-4503

    O její slabosti svědčí i to, že zatímco klasické Lukjaněnkovy Hlídky mají hodnocení okolo 90%, tahle to vytáhla maximálně na 63%. Je to taková fan fiction, vydaná knižně. Ostatně v názvu originálu ani slovo hlídka není...

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 28. července 2012
    Tak jsem zkusil tu Neomillnerovou, serii Tina Salo. No.... třetí díl už asi nedočtu. Takhle bezradnou ale seběvědomou hlavní hrdinku která vlastně nic nedělá, jen pořád jezdí sem a tam aby se příběh vyvíjel naprosto bez jejího přičinění a jen pije krev jsem dlouho nepotkal.
  • upraveno 28. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.