Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1969799101102581

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @BenNevis Média takovou moc nemají, to je taková bajka, co si vymysleli Zeman s Klausem, že tu rozhoduje nějaká skupinka šéfredaktorů. A proč mátedy tvou podporu Zeman, jestli můžu být tak smělý a zvědavý? Je to hlas proti KS? Proti vládě? (Nebudu přesvědčovat, fakt ne, to je kontraproduktivní, jen čistě zvědavost.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. ledna 2013
    @alek Jestli právě ty marné pokusy nesvědčí o tom, že na těch "pokusech" městských liberálů je něco principiálně špatně :)

    Zvláště když si do čela údajně volí "nové tváře", ale v reálu to spíš připomíná "dveřmi ho vyhodíš, oknem se ti vrátí" :) pochopitelně zabalen do patřičného morálního poselství (což u KS je s podivem, páč je to člověk, který sám uplácel).
  • @alek Média mohou označit jednoho kandidáta jako úspěšnějšího (vyhrál debatu, je na něj lepší sázkový kurz, má lepší kampaň apod.) a tím zviklat ty, kteří se chtějí přidat na stranu vítěze.

    líbí se mi na MZ: (ne zrovna v tomto pořadí)
    * umí se vtipně vyjadřovat
    * je proruský (vadí mi to věčné lezení do prdele velmocím, nejprve Franci, pak SSSR, teď USA) Když jsme odpustili komunistům, proč mít zrovna Rusko na černé listině?
    * Je pro EU, ale s výhradami
    * je buran, což je mi zázemím bližší než aristokrat :-)
    * podporuje ho Klaus a ač je to arogantní ***(doplňte si sprosté slovo), málokdy se mýlí.

    nelíbí se mi na KS:
    * ve volební kalkulačce mi vyšel v mínusu
    * je starý, takže víc hrozí, že se nedožije. Působí na mě občas jako člověk po mrtvičce.
    * hrozně huhlá, i když v tom nevidím zásadní problém jako jiní. Česky mluví dobře, imho.
    * naštval mě, že si jednou vzal placku proti Putinovi a podle médií pak tvrdil "někdo mi ji dal a ani nevím, co na ni bylo".
    * Mafra ho propagovala na úkor jiných kandidátů (na mě to má opačný účinek)

    Neřeším, jestli je větší hrdinství emigrovat nebo zůstat, rodiče, tchány apod.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jedno celkem zajímavé shrnutí, kdo je KS:
    http://www.blisty.cz/art/67021.html
  • A přiznal se k tomu (i když to úplatek nebyl), dokázali by to Klaus se Zemanem?

    Samozřejmě je to špatně. Stejně jako je špatně celý ten současný stranický systém - třeba to, že bývalí premiérové houfně opouštějí své strany (čest výjimce Špidlovi, uvidíme jestli to vydrží i po tom, co teď předváděj). Ono se to časem vytříbí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. ledna 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já bych se chtěla zeptat - myslíte, že se něco změní, až bude prezident MZ či KS? Já tomu totiž nevěřím, tak by mě zajímal pohled někoho, kdo na to má jiný pohled.
  • Mně KS vyšel jako druhá volba hned po Sobotkovy. Což je divný - protože jsem byl pro všechny otázky co se týče EU.

    Koukám, že se zase vytahují konspirace kolem Bilderberg. Zajímá mne kdy vytáhnou, že je Iluminát a svobodný židoboleševický zednář... :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @alek Takže v podstatě nic :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Pokud jde o zahranicí: patrně budema tak i tak v Evropské unii, Euro přijmeme nebo nepřijmeme podle konkrétní situace. Čili co se EU týče asi výrazná odlišnost nebude. V případě MZ předpokládám udržování vztahů se zeměmi mimo EU v zájmu spíše našeho státu než našeho současného velkého bratra.
    Pokud jde o vnitřní politiku, počítám, že v pířípadě MZ je šance na lepší vyváženost sil, aby nebyly vláda a prezident jeden sojuz něrušimyj.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Ale vždyť prezidentské veto stejně můžou přehlasovat, takže je to v podstatě taky jedno...
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Krisa pokud se nedostane do čela Malíček, ne nezmění :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @alek Úplatkem je JAKÁKOLI výhoda spočívající v majetkovém obohacení nebo jiném zvýhodnění, to má smůlu :)

    Ohledně MZ je prostě problém, že nikdy nikdo nebyl schopen prokázat vazbu čehokoli na něj. Upřímně si v tomto nedělám iluze, ale ty si nedělám ani o nikom jiném, rovněž tak snaha řesvědčovat mě o morální bezúhonnosti KS mě naplňuje veselím (viz např. ten linkovaný článek v BL). :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 18. ledna 2013
    @flanker.27 Uplatky su bohuzial stale spomienkou na roky minule. Nech hodi kamenom, kto neuplacal. U nas su sudy na mizernej urovni, lekara pred operaciou podplaca kazdy druhy a dieta sa ti tiez nedostane do preplnenych skolok bez sponzorskeho. Mam zasadu neuplacat nikdy a doteraz som ju nemusela porusit, lebo som relativne zdrava, s nikym sa nesudim a som na materskej. Ale je kratkozrake predpokladat, ze MZ nikdy neuplacal nikoho. V tomto ma moje sympatie KS - priznal to, aj ked je to premlcane. To je odvaha (alebo blbost), ale stale mi to prijde sympatickejsie ako arogancia a superobrego.

    Co sa tyka vasho dvojkomoroveho parlamentu. Nas system by si bral?
  • A ohladom volby prezidenta. Pre mna je dolezita jeho reprezentativnost, kedze neoplyva ziadnou velkou mocou. A tu je uplne jasne, kto vedie.
  • Oba kandidáti jsou politici = vinní. :-)

    KS má výhodu, že v době opoziční smlouvy nebyl vidět a MZ má výhodu, že se na čas stáhl z vrcholné politiky.

    Morálně bezúhonní politici jsou nejpodezřelejší. Buď jsou to bezvýznamné rybky, ve kterých nikdo nevidí lídra, anebo se na nic nepřišlo. :-) Věřím, že zkorumpovat se dá každý (ještě když třeba věří, že je to pro správnou věc).
    Ale teď nevím, jestli je morálnější se tím chlubit nebo to tutlat. Jde vidět, že morálka ve státu hodně poklesla, protože nevěry nevadí, korupce nevadí, zdiskreditovaní politici nevadí...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. ledna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • hm, takže třeba Standa Gross, Drobil, Palas nebo Íčko jsou křišťálově čistí? ale no tak, tomu sám, flankere, nevěříš...
    opo-smlouva jako taková by nebyla špatná, kdyby ale u toho Venoušek a Miloušek nerozjeli party hard co se korupce týče...
    :-)

    Spíš bych si hleděl lidských hledisek - a pokud si někdo vybírá za své poradce lidi, kteří si objednají vraždu, v lepším případě cílenou diskreditační kampaň, tak o něm lecos svědčí...
    toť z mé strany asi ten hlavní důvod, proč nakonec KS

    Ale jinak Vladimír Franz 4ever!
    :-)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Stark z hor
    Franz? Někdy jsem si říkal, že kdyby nebyla při volbě věková hranice 18 let, asi by to mohl i vyhrát...brrr :hand:
    :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.