Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
17172747677581

Komentáře

  • @svoa00 Na vypálení Kastameru nevidím nic špatného. Napůjčovali se peníze, smáli se Lannisterům do ksichtu, nechtěli platit a nakonec se vzbouřili. Co jiného s nimi?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    EY: Karstark sa tiež vysmial Robbovi do ksichtu, nechcel platiť za svoje činy a vzbúril sa. A to Robb zabil len jeho a nie rovno všetkých.

    Chmur: Theon Robba zradil. Ale to bolo ešte pred popravou takže akosi sa mi vidí, že miešaš jablká a hrušky. Aspoň v tomto prípade.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. listopadu 2012
    Chmur
    K tej poznámke k svoinej poznámke - ona to myslela inak a mala pravdu, zrejme si to nepochopil. Ona neriešila to, že Martin niekomu nadržiava. Ona riešila to, že Tywin má akurát tak šťastie, inak tiež nespravil nejaké veľké kúsky, rozhodne nie väčšie ako Robb, ktorý ako 15-ročný vyhrával jeden boj za druhým. A bol na čele tých bojov. Nie v pozadí.
  • @Branislav_Gepeto :applause:

    To mě taky vždycky rozesměje, jak se mě někdo pokouší mít na háku tím, že začne mluvit o něčem jiném.
  • upraveno 27. listopadu 2012
  • @svoa00: Ještě že máš komu zatleskat:-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Chmur: Uzavriem to asi takto: Aj Hitler budil rešpekt, pozdvihol svoj národ a bol úspešný množstvo rokov. Ale za to ho neobidvujem ani ho nemám o nič viac rád, ako toho neviem-ako-sa-volal, čo proti nemu chystal vzburu (film Valkýra) ani nemá Hitlera radšej než Čirčila.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 27. listopadu 2012
  • @Chmur @flanker.27 - spravedlnost stranou pánové, poprava Karstarka byla přinejmenším obrovská strategická chyba ke které nemělo nikdy dojít. Čest nebo ne, Robb byl král a měl si uvědomit že poprava jednoho z nejsilnějších vazalů je naprosto nepřiměřená pokud chce vyhrát válku. Stejně jako svatba s Jeyne a další podobné průšvihy. A pokud už si chce hrát na slušňáčka tak to měl vzít aspoň jako Stannis a potrestat i Catelyn.
  • @Everett_Young A ako by si na jeho mieste Cat potrestal? Vlastnu matku?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @Hildegarda Irelevantní. Pokud se mě ptáš takto musíš k tomu mít i to přirovnání s Karstarkem - buď oba, nebo ani jednoho. Já bych jí nechal zavřít do vězení (na nějaký čas samozřejmě) a Karstarka taky. Rozhodně bych ho ale nepopravil.
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • No on Tywin asi nechtěl rovnou vyvolat válku, chtěl jen Starkovce postašit : "bububu, dajte zpátky mého syna, já jsem husťák z Lannisterů a takovýhle unášení nestrpím. Když mi ho nedáte, budu kosit říční krajiny (mám to za rohem). Kdyby pak v KL neumřel Robert k žádné válce by nedošlo.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. listopadu 2012
  • Jsem přesvědčen, že Tullyové byli podřízeni přímo (a pouze) králi. Krom toho, jak už zde padlo, Catelyn byla už léta provdána. Hoster Tully jí jako lady Stark nic nařizovat nemohl a rozhodně nezodpovídal za její vlastní rozhodnutí. Tohle by jako důvod fakt neprošlo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    koukám, že tady zase létá docela ostré střelivo :3eyed:
  • upraveno 28. listopadu 2012
  • @Chmur Souhlasím, že Robert se mohl zachovat jakkoliv. Naučil se volit cestu nejmenšího odporu, což by v tomhle případě nejspíš bylo neznepřátelit si Tywina. I Ned měl o jeho rozhodnutích pochybnosti a to víme, že nebyl dobrý soudce charakterů.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 28. listopadu 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Lidi, vy nemáte rozum. Taková odporná kreatura jako je Tywin by si přece zasloužila samostatný topik. Za pár týdnů nebude nikdo vědět, kde má tuhle zajímavou debatu hledat.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.