Sansa, ach, ta naše malá Sansa!

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti
1262729313234

Komentáře

  • Já myslím, že Sansa Arye nechtěla ublížit, možná předtím na ni byla navztekaná, ale v tenhle moment se v ní spíš praly dva pocity. Jednak jí bylo líto mladší sestřičky a zároveň se bála postavit se proti svému budoucímu potencionálnímu choti a jeho rodině.
  • Upřímně, vy si skutečně myslíte, že Sansa je zlá a chtěla ublížit Arye? Já teda Sanse ani Arye nemám tendence nějak nadržovat, ale tohle obviňování z toho, že jsou jedna či druhá dívka vypočítavé zlé mrchy mi tedy přijde dost mimo. Navíc srovnávat to, jak se s tím jedna či druhá snažila vypořádat a používat to jako důkaz jejich zlých úmyslů...to teda nevim. Byla to jen dvě malá nezkušená vlčata. :/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Především z toho nijak nevyplývá nic o tom, že by Sansa chtěla komukoli ublížit. Prostě ve své naivitě doufala, že to vyzní do ztracena. Popravdě Aryin výbuch - byť pochopitelný - bylo přesně to, v co mohla Cersei doufat
  • Především je tahle ohraná debata o ničem.
    Za co Sansa může? Co způsobila? Co tak strašlivého provedla? Co všechno jí ještě přišijete?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 4. prosince 2012
  • @Kajoush přesně tak a hlavně jsou to především sestry, strávily spolu kus života a nevěřím, že by jedna k druhé byla schopna cítit nenávist, nebo by si chtěly navzájem ubližovat. Nevím, proč mají někteří pořád potřebu jejich vzájemný vztah vyhánět do takovýchto extrémů. Taky si občas pomyslím, že bych bratra nejradši uškrtila, ale neznamená, že to chci udělat i ve skutečnosti. To, že se láskyplně oslovujeme "ty kreténe" a "blbá krávo" na ani jednom z nás nezanechalo žádné trvalé psychické následky. A tím, že mu počmárám plakát Megan Fox nebo schovám ovladač od televize a on mi na oplátku hodí za tričko pavouka nebo mi nalepí žvýkačku do vlasů si dáváme najevo, že si nejsme navzájem lhostejní. Rozhodně za tím není úmysl tomu druhému ublížit.
  • Pokud má tahle diskuze být o tom, která z obou sester byla víc ve stresu, a která měla se kterou horší úmysly, s radostí vám ji přenechám. :roll:
  • @Everett_Young Zapomněl jsi vymření dinosaurů a všechny doby ledové. ;)
  • Everette ta aspoň hrála ve Star Wars, viď...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Vlcacka
    To má být nějaký druh sarkasmu?
  • @Everett_Young ano, jsem si jistá, že jí má na zdi přilepenou především pro její herecké kvality :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. prosince 2012
    .
  • @Vlcacka Nejde jen o to. Když se podíváš na herecké úspěchy Natalie Portman a na její celkové hodnocení (bnemyslím jen CSFD) a srovnáš jí s Megan Fox, je jasné která z nich je lepší herečka. Dobrý příklad je film Leon, tam bylo Natalie 12 let a už tehdy na ní bylo vidět že má velký talent a na rozdíl od Megan Fox na ní v tom věku asi ani nešlo nic jiného hodnotit. Tohle je prostě objektivní shrnutí, jak říkám podívej se na jejich úspěchy a pak porovnávej.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Nevada mi sebrala otázku! To je nespravedlivé!
  • @heavy_head Ty máš na zdi Megan Fox? Nevěřím. Leda by byla z druhé strany nějakého jiného plakátu.
  • Lidi, nemažte ty posty, pak to nedává smysl. ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young O čem to sakra plácáš?
    @heavy_head Takhle ta věta neměla a nemá vyznít!
  • upraveno 4. prosince 2012
    Koňská tvář, koňská tvář, Arya koňská tvář...* spiva si a vyzera akoby sa ho hadka o tom či Sansa mala alebo nemala rada Aryu netýkala
  • @Krisa kde?
  • Everette a od jakého filmu si myslíš, že jsem si Natálku zafixovala? Ano, bylo to od Leona. Ten film je fantastický a bez ní by to bylo jen tříčtvrteční. Další třetiny pochopitelně pro Rena a pro miláčka Garyho. :dance:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Všude, kde mluvíš o plakátech/hereckých schopnostech.
  • @Vlcacka Ten film je fantastický a bez ní by to bylo jen tříčtvrteční. Další třetiny pochopitelně pro Rena a pro miláčka Garyho.

    Nějak ti nesedí počty :P
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.