@heavy_head No jo no, dostal si mě. Vím akorát, že tam provozují běh do vrchu, velmi nelogicky na přímém africkém slunci v plné polní. To ty výkony potom za moc nestojí :-)
radšej behať po kopcoch my sme mali telocvikára najprv s ktorým sme chodili behať okolo rieky aspoň sa bolo na čo pozerať, potom nám dali telocvikárku ktorej sa nechcelo tak sme behali dookola po ihrisku, fakt zábava
@Ben_Nevis Mně se Divergence moc líbila. Koupila jsem si oba díly, co zatím jsou a těším se na další :) I když to je v podstatě na jedno brdo s Hunger games, tak jsem si u toho odpočinula a četla jsem to jedním dechem (stejně jako ty Hunger games, které mám za sebou dvakrát). Co můžu z post apo literatury fakt doporučit je Passage (http://www.cbdb.cz/kniha-22008-prechod-the-passage) To jsem taky hltala (dobře, jak pravděpodobné je, že dáš na moje doporučení, když máme zjevně jiný vkus, ale tohle je fakt na vyšším levelu si myslím :))
@Krisa Depak, je to zubařka u nás na sídlišti a velice si jejích profesionálních schopností vážím, páč mi onen zub zachránila, sice popsanou drastickou metodou, kterou bych už nechtěl nikdy v životě opakovat, ale jinak je velmi fajn. :-) To kolegyně v práci nebyla u zubaře řádově 10 let, páč se bojí :)
@flanker.27 No prave idem od zubara, kde som mala hodinove sedenie a doteraz plujem krv a jest sice mozem, ale neotvorim velmi usta ;). Ked sa ma dnes putal, ci chcem anestezu a odmietla som, tak som kvoli Tebe nadhodila otazku zeny versus chlapi v zubarskom kresle. Bolo mi povedane, ze anestezu si davaju narovnako, ale chlapi ju vacsinou odmietaju preto, lebo ihla je vacsi strasiak :)
@Hildegarda Od Kinga myslíš Puls? (na tom je nakreslený mobil). Ten jsem měla několikrát půjčený z knihovny a nikdy jsem to nepřečetla, nevím proč. Tak jestli je to tak (ať už jí připomíná kterákoliv z těch dvou), tak jí dám šanci :)
@Melindaaaa Puls je cesky preklad? 8-O Lebo anglicky je to Cell. Ale je to to iste a ver, ze sa Ti to bude pacit. Akurat si velmi nezamiluj tie postavy :)
@Hildegarda Ano Puls :) (http://www.cbdb.cz/kniha-852-puls-cell) překlady mě občas fakt fascinujou :D No tak jo, dávám na seznam Chci si přečíst. Díky za tip :) Jojo, od jisté doby (díky pane Martine) se snažím si příliš nezamilovat postavy, které si o to vyloženě říkají :D
@Hildegarda Anestezie nebyla na pořadu dne, nějak by to s ní prej nešlo či co... Zážitek dva. Asi hodinové páčení zubu moudrosti na zubní chirurgii. Rostl vodorovně a tlačil do ostatních zubů (mám malou pusinku a zoubky se tam pořádně nevejdou, proto mi horní pravej špičák roste kus vepředu a vedlejší řezák kus vzadu za ním, takže s trochou snahy můžu dělat jednozubýho upíra). Chirurg mi musel kus korunky uříznout, aby pod něj dostal kleště a pak to asi půl hodiny páčil ven. To teda bylo s anestezií, ale když to přišlo k sobě, radši jsem si vzal v práci dva dny volno a doma tiše plakal do polštáře =D (jo, když jsem od toho zubaře šel, náhodou jsem se podíval na svůj obraz ve výloze nějakýho obchodu a koukal jsem na sebe vyjeveně jak Lister po 200 letech ve stázi - pusa krvavá jak když jsem právě dostal pořádně přes hubu...
@flanker.27 No mne dnes oznamil, ze vsetky styri zuby mudrosti pojdu asi von, z toho dva pod zakonom a teda neviditelne pravdepodobne resekciou. Jupiiiiiii. :-?
A tiez mi hovoril, ze mam malu pusu :) Byt tak slecna Hathaway...
Extrakci dvou spodních osmiček jsem zažil taky.Nebolí to akorát je cejtit tlak hlavy o podhlavník.Horší je to dalších 5 dní furt to bolí, nemůžete pořádně polknout a ten hlad :spike: :spike::spike:
Já se ani nedivím těm, co odmítaj anestezii ze strachu z jehly - já měla hubu umrtvenou jedenkrát, když mi řezali horní uzdičku (taková ta blána mezi pusou a zubama) a to bolelo jak čert - píchali mi injekce i do kůže nad rtem a to bylo peklo.
A abych nebyla moc off topic - jsem právě v půlce Atlasu mraků a zatím musím říci, že se mi film líbil víc. Tak nějak měl ráznější tempo a víc jsem se byla schopná vžít od postav - kniha mne zatím nechává trochu chladnou, což mě fakt překvapuje, protože většinou to mám obráceně.
@Krisa Nic extra: Netopýra od Nesba, Cizí dítě od Hollinghursta, Poslední tečka za Rukopisy od Urbana (to už jsem kdysi četla, ale půjčené, takže si dám repete s vlastním výtiskem) a Krtka od Milera. :-)
Komentáře
To kolegyně v práci nebyla u zubaře řádově 10 let, páč se bojí :)
Ked sa ma dnes putal, ci chcem anestezu a odmietla som, tak som kvoli Tebe nadhodila otazku zeny versus chlapi v zubarskom kresle. Bolo mi povedane, ze anestezu si davaju narovnako, ale chlapi ju vacsinou odmietaju preto, lebo ihla je vacsi strasiak :)
Lebo anglicky je to Cell. Ale je to to iste a ver, ze sa Ti to bude pacit. Akurat si velmi nezamiluj tie postavy :)
Chirurg mi musel kus korunky uříznout, aby pod něj dostal kleště a pak to asi půl hodiny páčil ven. To teda bylo s anestezií, ale když to přišlo k sobě, radši jsem si vzal v práci dva dny volno a doma tiše plakal do polštáře =D
(jo, když jsem od toho zubaře šel, náhodou jsem se podíval na svůj obraz ve výloze nějakýho obchodu a koukal jsem na sebe vyjeveně jak Lister po 200 letech ve stázi - pusa krvavá jak když jsem právě dostal pořádně přes hubu...
A tiez mi hovoril, ze mam malu pusu :)
Byt tak slecna Hathaway...
:spike: :spike:
A abych nebyla moc off topic - jsem právě v půlce Atlasu mraků a zatím musím říci, že se mi film líbil víc. Tak nějak měl ráznější tempo a víc jsem se byla schopná vžít od postav - kniha mne zatím nechává trochu chladnou, což mě fakt překvapuje, protože většinou to mám obráceně.
Jinak ke knihám, objednala jsem si jich z Kosmase balík. Jupí, já se tak těším!