Já bych hrozně chtěla nějakou strašně optimistickou knížku - fantasy/pohádku, která by mě bavila, dobře dopadla a hlavně by tam neumřela moje oblíbená postava. To je věc, kterou teď přesně potřebuju :).
@Krisa Ten jsem zase nečetla já, ale pokud mne paměť neklame (je to už nějaký ten rok, co jsem ho měla v ruce), je Rover skrz naskrz pozitivní dílo. :D
@MissUtahraptor Když já nemám ráda knihy z knihovny - lidi se k ni chovají jak prasata a knihy jsou ožmoulané, polité, zaškrtané, počmárané... Ale asi mi nic jinýho nezbyde. Pokud bys to někdy našla naskenované, tak se ozvi :)
@Krisa Ja som prave dnes drazila trojzvazkove prostonarodne povesti z 1958 s Benkovymi ilustraciami - zacinalo to od jedneho eura a skoncilo pri 38, ale nestihla som to a tak by som sa tesila :(....ale na poste mam pripraveny balik s novymi knihami. No len vsetky nove knihy koncia pod postelou v krabici, lebo kniznicu si zatial len navrhujem a neviem sa rozhodnut...
Flanker: moje osmicky detto, horne nechcu vyjst a cakaju a cakaju...
@Hildegarda Když člověk prošvihne příhoz, nebo ho v poslední minutě někdo přehodí, to je na rozbíjení věcí! A s knihovnama je vždycky problém - já jsem z nich musela vyházet všechny plyšáky, skleničky a další různé kraviny, co jsem kdy dostala, aby se mi tam vešly knížky, ale bylo to těžký, protože jsou věci, které se prostě nedají odstranit, takže mám furt zabranou jednu poličku blbostma :)
@Krisa My sme sa dvojmetrovej kniznice museli zbavit, lebo sme prerabali byt a teraz potrebujem nieco mensie. Ak by ste mali niekde obrazok nejakej peknej kniznice na cca 2x 5 policiek, uvitam. Pri najhorsom skoncim u Ikey :roll: Ziadne prach drziace veci sa u nas netesia oblube. Okrem knih som mala v kniznici max jeden ramik a Activity, lebo kto to predsa bude utierat? Ja?
Komentáře
@MissUtahraptor Nečetla - jdu hledat. Ale jestli to dopadne jako Cestopis s jezevčíkem, tak mě máš na svědomí :)
Flanker: moje osmicky detto, horne nechcu vyjst a cakaju a cakaju...
Ziadne prach drziace veci sa u nas netesia oblube. Okrem knih som mala v kniznici max jeden ramik a Activity, lebo kto to predsa bude utierat? Ja?
Fantasy ti asi žádnou nedoporučím, leda toho Krtka, ale dobrá beletrie vychází v Odeonu, edice Světová knihovna.
Ale ked si raz kupim stvorizbovy bytik, tak Ti dam vediet :)
@Hildegarda Se vejdete :)
Nas pes bol zjavne divny tvor - ziadne papuce, ziadne plysaky. Jedinou nerestou bolo vylihovanie na gauci.