Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
16162646667144

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 12. února 2013
    Já bych hrozně chtěla nějakou strašně optimistickou knížku - fantasy/pohádku, která by mě bavila, dobře dopadla a hlavně by tam neumřela moje oblíbená postava. To je věc, kterou teď přesně potřebuju :).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. února 2013
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Já se dal opět do série Dragonlance, hezky chronologicky popořadě, to je docela optimistické a hlavní postavy neumíraj (skoro).
  • Třeba pohádku o Otesánkovi? :twisted:
  • Já Jsem si nedávno chtěl přečíst Čaroděje ze země Oz, ale nějak se mi ho nepodařilo sehnat :(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Maliky Až takhle optimistickou pohádku nepotřebuji

    @MissUtahraptor Nečetla - jdu hledat. Ale jestli to dopadne jako Cestopis s jezevčíkem, tak mě máš na svědomí :)
  • @Krisa Ten jsem zase nečetla já, ale pokud mne paměť neklame (je to už nějaký ten rok, co jsem ho měla v ruce), je Rover skrz naskrz pozitivní dílo. :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @MissUtahraptor Akorát je to totálně nedostupné, což už tak pozitivní není :(
  • @Krisa U nás ho mají v knihovně a tuším, že jsem si ho kdysi i skenovala.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @MissUtahraptor Když já nemám ráda knihy z knihovny - lidi se k ni chovají jak prasata a knihy jsou ožmoulané, polité, zaškrtané, počmárané... Ale asi mi nic jinýho nezbyde. Pokud bys to někdy našla naskenované, tak se ozvi :)
  • @Krisa Ja som prave dnes drazila trojzvazkove prostonarodne povesti z 1958 s Benkovymi ilustraciami - zacinalo to od jedneho eura a skoncilo pri 38, ale nestihla som to a tak by som sa tesila :(....ale na poste mam pripraveny balik s novymi knihami. No len vsetky nove knihy koncia pod postelou v krabici, lebo kniznicu si zatial len navrhujem a neviem sa rozhodnut...

    Flanker: moje osmicky detto, horne nechcu vyjst a cakaju a cakaju...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Hildegarda Když člověk prošvihne příhoz, nebo ho v poslední minutě někdo přehodí, to je na rozbíjení věcí! A s knihovnama je vždycky problém - já jsem z nich musela vyházet všechny plyšáky, skleničky a další různé kraviny, co jsem kdy dostala, aby se mi tam vešly knížky, ale bylo to těžký, protože jsou věci, které se prostě nedají odstranit, takže mám furt zabranou jednu poličku blbostma :)
  • upraveno 13. února 2013
    @Krisa My sme sa dvojmetrovej kniznice museli zbavit, lebo sme prerabali byt a teraz potrebujem nieco mensie. Ak by ste mali niekde obrazok nejakej peknej kniznice na cca 2x 5 policiek, uvitam. Pri najhorsom skoncim u Ikey :roll:
    Ziadne prach drziace veci sa u nas netesia oblube. Okrem knih som mala v kniznici max jeden ramik a Activity, lebo kto to predsa bude utierat? Ja?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 13. února 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Dej si ho k polštáři :)
  • @Krisa Krása, akorát by mě zajímalo, co je v prostoru mezi první řadou knih a zdí.

    Fantasy ti asi žádnou nedoporučím, leda toho Krtka, ale dobrá beletrie vychází v Odeonu, edice Světová knihovna.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Šikovný pejsek, někoho mi připomíná, ta skvělá práce s plyšáky je mi velmi povědomá :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 V tom případě jistě chápeš, proč drahocení plyšáci prostě musí zabírat místo knížkám :)
  • upraveno 13. února 2013
    @Krisa Ta kniznica potrebuje len jedno - novy byt :)
    Ale ked si raz kupim stvorizbovy bytik, tak Ti dam vediet :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Hildegarda Vždyť to je úsporné řešení - ložnice a knihovna v jednom :)
  • @Krisa A manzel bude na gauci :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Není tak drahocenný plyšák, který by zaplatil šťastný pší výraz, že může něco rozcupovat :)

    @Hildegarda Se vejdete :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Jenže do šťastného psího výrazu zatím mohu cpát jiné (než drahocenné) plyšáky
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Chápu. Hodně jste toho prožili společného =D
  • @Krisa Tak to ja nechapem.
    Nas pes bol zjavne divny tvor - ziadne papuce, ziadne plysaky. Jedinou nerestou bolo vylihovanie na gauci.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.