Klíče jsou zlo! Loni na jaře jsem po zimě hledala klíč od šatny na loděnici a v úterý jsem ho našla na svazku bratrových klíčů - já byla tak v šoku, že jsem se na něj nedokázala ani zlobit :)
Mno, ma to jeden hacik. Dnes k nam prisla pani upratovat byt (ano, som neschopna matka) a rano som ich nevedela najst, tak som jej povedala, nech sa po nich obzrie. A ona prosim pekne je taka dokladna, ze mi este posklada spinave pradlo v kosi. A NIC nenasla :(. Neznasam vymenu zamkov :(
@Hildegarda Tato varianta mne sice též napadla, ale chtěl jsem tě povzbudit.
@Nevada V lednici už jsem je jednou nechal taky. Nejlepší je zrekonstruovat události jak šly po sobě. To jsem přišel hladovej domů, takže co jsem udělal - ano, rovnou do kuchyně a do lednice pro něco dobrýho. Nebo jsem se vrátil se psem a odložil vodítko. Chce to se rozpomenout co všechno člověk měl na sobě a dal na věšák (kabát, svetr), kam položil batoh, tašku, v případě dam kabelku, kde se zul, až se systematicky ke klíčům dopracuje.
@flanker.27 Tak uz som pozerala aj do kontajnera a nic :( Rekonstrukcia cinov mi ide celkom dobre, ale tu akosi zlyhavam. Kluce som mala v bunde vo vrecku. V jednej ruke tasku s hrackami, spacimi plysovymi zvieratkami a plienkami, v druhej pecen chleba a Adel v predvoji. Odomkla som, zakricala na nu, ze najprv sa ideme vyzut, az potom postavime kolajnice, lebo uz bola v obyvacke a ked som ju vyzuvala v predsieni, logicky som uz v rukach kluce nemala. Ale predsien som prevratila hore nohami, pecen chleba neobsahuje ziadne diery a hracky som vysypala az kocky lietali a stale nic :( Pockam 3 dni a menine zamku.
@Hildegarda A Adélky ses ptala? U nás obvykle ví o založených/ztracených věcech maluch (ne, že by je schoval, to sice někdy taky, ale v má přehled o výskytu věci na nesprávném místě).
@heavy_head Zvazok 4 klucov plus jeden cipovy @brbr Adel som povedala, ze mamicka stratila kluce, ci o nich nieco nevie, ale hladala so mnou a nic. A ju kluce vobec nezaujimaju. To skor vlaciky.
Komentáře
Loni na jaře jsem po zimě hledala klíč od šatny na loděnici a v úterý jsem ho našla na svazku bratrových klíčů - já byla tak v šoku, že jsem se na něj nedokázala ani zlobit :)
@Nevada V lednici už jsem je jednou nechal taky. Nejlepší je zrekonstruovat události jak šly po sobě. To jsem přišel hladovej domů, takže co jsem udělal - ano, rovnou do kuchyně a do lednice pro něco dobrýho. Nebo jsem se vrátil se psem a odložil vodítko. Chce to se rozpomenout co všechno člověk měl na sobě a dal na věšák (kabát, svetr), kam položil batoh, tašku, v případě dam kabelku, kde se zul, až se systematicky ke klíčům dopracuje.
Rekonstrukcia cinov mi ide celkom dobre, ale tu akosi zlyhavam. Kluce som mala v bunde vo vrecku. V jednej ruke tasku s hrackami, spacimi plysovymi zvieratkami a plienkami, v druhej pecen chleba a Adel v predvoji. Odomkla som, zakricala na nu, ze najprv sa ideme vyzut, az potom postavime kolajnice, lebo uz bola v obyvacke a ked som ju vyzuvala v predsieni, logicky som uz v rukach kluce nemala. Ale predsien som prevratila hore nohami, pecen chleba neobsahuje ziadne diery a hracky som vysypala az kocky lietali a stale nic :(
Pockam 3 dni a menine zamku.
@brbr Adel som povedala, ze mamicka stratila kluce, ci o nich nieco nevie, ale hladala so mnou a nic. A ju kluce vobec nezaujimaju. To skor vlaciky.
Přesto bych doporučil ještě jednou se postavit do dveří a vše si zopakovat.