Natáčení 2. řady Game of Thrones

upraveno 1. února 2014 v 2. řada
1568101115

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. listopadu 2011
    Ach, až teď jsem si všimla nové fotky v záhlaví - jak garda chrání Joffreyho. Působí to neskutečně humorně - rytíři se zkrvavenými meči a výhružnými postoji a za nimi staticky stojící dav. A Joff tam vypadá jako spoutaný :)
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Alek: Krčím rameny. To bysme museli vědět, kdy to vlastně řekne. Jenom ať proboha to s Karstarkem Robb neudělá kvůli tomu, že se ozývá proti Jeyne. Už v knížce si mě v tu chvíli (a vlastně víc než kvůli Jeyne, což jsem i trochu chápala) proti sobě poštval. A Jeyne se snažím mít přese všechno ráda, ale po tomhle by to nešlo.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
    Nesnáším Jeyne W.!!! Tak a je to venku, to se mi ulevilo :)
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Krisa: Myslíš tu šestnáctiletou holku, co stěží věděla, co dělá? Ale jo, holt je těžký k ní cítit nějaký sympatie, když víme, co víme.

    Nevada: Proč tomu nevěříš? Já doufám, že v seriálu spolu budou mít pár scén, když vypadnul lord Umber, o to to pak bude smutnější.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. listopadu 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
    svoa00: já nevěřím tomu, že nevěděla, co dělá! Ono je něco jinýho utěšovat a "utěšovat" :)
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Krisa: Jo tak. No v tomhle směru asi věděla, co dělá. To ví jenom George. Já jsem spíš myslela, že následky si těžko mohla domyslet.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
    myslím, že pridávajú dôvod prečo Karstark dostane poza uši. poháda sa s robbom ohľadom J. a potom ešte urobí to čo urobí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. listopadu 2011
    Vpodstatě s tím dělaj to co jsem čekal. Když tam nebyla smrt Karstarkových synů v první sérii, museli to přesunout do scény Jaimeho útěku.
  • upraveno 8. listopadu 2011
    flanker.27: To mě zrovna nenapadlo, ale bylo by to skvělý.

    Jinak si taky nemyslím, že Jeyne něco věděla. Jednak kvůli jejím reakcím a taky proto, že šestnáctiletý holky nejsou zrovna nejlepší herečky. Její matku nesnáším o to víc. Jedna z mála matek ve Westerosu, co takhle využívaj vlastní děti.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
    Já ji nemám ráda, protože (ikdyž do toho byla pravděpodobně vmanipulována) Robba "utěšovala" a k tomu je potřeba i její přičinění. O její ctěné matince ani nemluvím - tu bych hladila až do úplného vyhlazení!!!
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Tyna: To souvisí s tou Martinovou neochotou vyjádřit se o některých věcech jasně. Ale asi to tak je. BTW Westerlingové nerovná se Sybel, jak už jsem zmiňovala výš ;)
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Ale pokud si vzpomínám, Tywin mluvil o LORDU Westerlingovi. A strýček Jeyne byl taky pěkně podezřelá existence. Šedý vítr ho zdánlivě bez důvodu nemohl ani cítit a jednou ho i kousnul.
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Prosim vas, co je Skalisko? Casterly Rock?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. listopadu 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. listopadu 2011
    Těsně vedle :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. listopadu 2011
    .
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. listopadu 2011
    Tak nic, nepochopil jsem otázku.
    Zase jsem se tu veřejně ztrapnil :-(

  • upraveno 9. listopadu 2011
    Stejně to byla velká náhoda, že se Robbovi bude líbit zrovna Jeyne. Pokud by mu ji strčili rovnou do postele, musela by hrát v tom komplotu aktivní roli. Nejspíš tam trávil hodně času a Jeyne byla jediná hezká dívka široko daleko.
  • upraveno 9. listopadu 2011
    Ben Nevis: A co Dacey Mormont? ;) Myslím, že z textu docela vyplývá, že Jeyne byla spíš jediná laskavá duše široko daleko. A nebyla by s Robbem, když mu Jon Umber přišel říct o bratrech, kdyby byli úplný cizinci. Je zvláštní, že o něčem Martin píše tak obšírně a něco naznačí v jedinej větě. Ale slouží mu vlastně ke cti, že něco takovýho dokáže.
  • upraveno 9. listopadu 2011
    Ty jediné věty se dají snadno přehlédnout. Třeba že by Renly měl být gay, jsem se dozvěděla na foru a ne z knížky.
  • upraveno 9. listopadu 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.