!!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY

upraveno 12. června 2020 v Spekulace
178101213243

Komentáře

  • upraveno 11. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    Pec nam spadla pec nam spadla ktože nam ju postavy?
    Dany nie je v tychto zemich
    A Tomen to neumí
  • upraveno 11. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. července 2012
    Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj
    len tu Dany nezrůcaj nezrůcaj
    dobrá Dany na zimu na zimu
    nemá každý perinu perinu
  • upraveno 11. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. července 2012
    Gardien: Žejo viď? :)
  • upraveno 11. července 2012
    Patent na divnosť tu mam ja :)
    Ale asisa budem musieť podeliť... Ja chcem viac Arye :D prečo o jej otcovstve/panenstve/materstve teorie nie su? Napriklad o nej a o tej the Waif čo neviem ako sa vola v češtine?
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    Týno - lůzr je pro mne slabčák, smýkaný událostma, co si nestojí za svým slovem, přizpůsobuje se okolnostem jak se mu to zrovna hodí, jeho slovo za nic nestojí, nechá se ovlivňovat v činech i názorech, protože je to snazší než si vybudovat názor vlastní a stát si na něm, když cítím že to je správné, i když to není zrovna nejvýhodnější a navíc se nedokáže ovládat i když by rád, občas se pro něco nadchne, ale když je to moc těžké, tak to nechá být a nedotáhne to do konce....emmm Jaimie ?
  • upraveno 11. července 2012
    Jarla: Aha,tak to já pod tím pojmem vidím spíš někoho, kdo nedostal na začátku moc dobré karty :-)
  • upraveno 11. července 2012
    Týno - aha...no to bych tak asi nehodnotila. Ale chápu. Mi přijde to lůzrovství právě v tom, že člověk má možnosti, ale vlastní leností, neschopností či nezodpovědností a lemplovství je promrhá. Na druhou stranu - i člověk, co má špatné karty do začátku se může vypracovat pílí a častěji kusem štěstí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. července 2012
    Český flanker. Totiž - český Honza.
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    Právě že Malíček není lůzr - ten jen na začátku nedostal dobré karty a právě je příkledem toho, že se vlastní pílí (jakkoliv opovrženíhodou) a kusem štěstí (a nevšímavostí okolí) vypracoval vysoko převysoko.
  • upraveno 11. července 2012
    Jarla: Vy furt mluvíte jen o majetku...
  • upraveno 11. července 2012
    Proč o majetku ? Malíček nedostal do vínku nejen majetek titul a statky, ale ani krásu, tělesnou zdatnost a sílu. a získal taky mnohem víc než jen majetek. Co s tím má společného "jen o majetku" ?
  • upraveno 11. července 2012
    Jarla: Suhlasim s tebou o mocna Cersei a s tvojim nazorom na MaliCka... dokonca eŠte aj.. no ehm... tam dole bol.. no
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
  • upraveno 11. července 2012
    A teď zase Týno ty objasni, co si představuješ pod pojmem dobré karty ať vím, jak to myslíš :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. července 2012
    Dobré karty, to máš Kráľa, kráľovnú a srdcovú devinku (Sansu) :D
  • upraveno 11. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 11. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.