Hra o trůny - obsazení

upraveno 5. listopadu 2012 v Seriál Hra o trůny
1181921232469

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2011
  • upraveno 23. června 2011
    No vida, tak první prolomení týkající se castingu druhé série. Natalie Dormer bude Margaery Tyrell. Znám jí teda jen z Tudorovců (Anna Boleynová), byla skvělá. A bude asi i tady, pokud je teda záměr jí tak moc postaršit...

    http://insidetv.ew.com/2011/06/23/game-of-thrones-casting/
  • upraveno 23. června 2011
    imho mali nájsť krajšiu herečku. v tudors bola fajn, ale myslím, že margaery mala byť krajšia kvetinka
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2011
    To by mohla být snaha přitáhnout další diváky - fanoušky Tudorovců. Je to přece jen trochu známější jméno a na svých 29 navíc nevypadá. Já myslela, že je aspoň tak o 5 let mladší.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2011
    sarven: No, když si vezmu, že Loras měl být pohledný jako dívčí sen a co se z toho vyklubalo v seriálu... ;o)
  • upraveno 23. června 2011
    A tak není to nejhorší... pro mě sice byla Margaery při čtení ještě napůl dítě, ale není to myslím zas takový přešlap. Uvidíme jak zahraje.
  • upraveno 23. června 2011
    prešľap to nie je. len som čakal niečo viac anjelské....

    2 nevada: no... mne na meg záleží viac ako na lorasovi :) ale máš pravdu.
  • upraveno 23. června 2011
    ad Loras - je hezké, jak se ten seriál začíná promítat do knih. Zrovna jsem čet něco z Bouře mečů, kde Lorasův bratr říká Sanse, že Lorase mají v rodině všichni rádi, je pohledný a všecho, ale manželem by jí dobrý nebyl :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. června 2011
    Proti Natalii Dormer nic nemám, jako Anna Boleynová byla fajn, ale nějak mi přijde moc stará, Margaery by měla bejt jen o málo starší než Sansa.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2011
    O tři roky.
  • upraveno 23. června 2011
    No vidite, 3 nebo 13, neni to jedno? :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. června 2011
    Waw Dormer jako Margaery! Tak to jsem nečekal. Z Turovců ji mám zafixovanou jako zkušenou dračici a tady má hrát mladičkou broskvičku. Tak na to jsem zvědav. Ale prostoru asi stejně nedostane mnoho. Maximálně se mihne tak ve dvou epizodách.
  • upraveno 23. června 2011
    Dajte mi hlavne Dannyho Hustona ako Stannisa a budem spokojný :)
  • upraveno 23. června 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2011
    Není na roli Brienne moc malá a hezká?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. června 2011
  • upraveno 23. června 2011
    Vyber si tu napravo ta je určitě lepší :p a ma více přednosti ;-)
  • upraveno 23. června 2011
    Prave jsem videl fotku Dormer a bylo mi hned jasne, koho bude hrat - Margaery. A hle, pravda to. Mne se páčí. Je to pekna holka. A v Tudorovcich to valela moc pekne.
    Btw. Margaery jako nevine andelske dite? To je Littlefinger v satickach! :)
  • upraveno 23. června 2011
    Nie, ona nie. Tú herečku nemám rád, nemal som ju rád ani v Tudorovcoch. Snáď ju nevyberú :(. Ako by pri pohľade na ňu mohlo Cersei prejsť hlavou, žeby ona mohla byť mladšia kráľovná, ktorá ju oberie o trón?
  • upraveno 24. června 2011
    Zapper: Oni ju už predsa vybrali.
  • upraveno 24. června 2011
  • upraveno 24. června 2011
    Super volba, takřka všechny postavy jsou v seriálu starší a Dormer navíc vypadá a dokáže zahrát o dost mladší postavu, takže mi to do sebe tak nějak zapadá a myslím, že se tahle volba povedla.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. června 2011
    S tou bradou bych jí řadil spíš mezi Freye, třeba jako Roslin.
    Milla jako Brienne? To by bylo doslova zkurvení postavy :)))
  • upraveno 24. června 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. června 2011
    A nechaj jí i vyrůst?
  • upraveno 24. června 2011
    Když to nechají natáčet mě, tak s mojí šikovností vyroste i trpaslík... ehm... Peter Dinklage. :-)
  • upraveno 3. července 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. července 2011
    Nejlíp Mance Nájezdník nebo Qhorin Půlruký. Ale byl by i dobrý jako Stannis.

    A jako Stannis by mohl být tím jménem, které přitáhne další diváky k nové sérii.
  • upraveno 3. července 2011
    Já bych ho rád viděl i v trochu jiné roli, než ten jeho klasický drsoň až přímo hajzl. Takže ten Mance by šel. A výzvou by jistě byl i Oberyn - na některých fotkách je znát, že by ta jeho vizáž šla poupravit pro tu hle postavu. No ale asi by to nebylo úplně ideální...
  • upraveno 3. července 2011
    Hmm, ak by zase nepredvádzal svoju ultra-cool-hardcore-macho pózu ako naposledy v Camelote (Solomona Kanea som mu ešte žral, tamtoho mamrda už nie) tak by som ho v GoT-e veľmi rád uvidel. Pasoval by mi ako Stannis alebo Mance (tieto postavy navyše nie sú klasickí drsňáci, takže by odpadli moje obavy z úvodu). Qhorin nie - ten má byť starší (prosím, obsaďte Keitha Carradinea!).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.