Kdy to mistr přehnal

upraveno 10. listopadu 2010 v Akce a hlasování
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
1101112131416»

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Branislav 'Gepeto': Já jsem se ptala jen informačně. Prostě když mám někoho ráda, tak mu odpustím víc než někomu, koho ráda nemám.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Branislav 'Gepeto': Já vím, že jsi to tak nemyslel, jen to prostě nesnáším :). A co teda znamená to "-_-"? Je to jako usmívající se smajlík, nebo to má nějaký mnou zatím neobjevený význam? :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.