Kdy to mistr přehnal
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Edit: jak jsem psal, pro mě asi jediná možnost je Ygritte, jinak Martin pro mě nenapsal žádnou sympatickou ženskou postavu.
Za sebe bych u ní vedle určitý hřejivosti asi postrádal schopnost bejt nad věcí a smysl pro humor. Resp. se jako o chladnym mluví o Nedovi, ale mě tak někdy přišla spíš Cat :) Nicméně bych jí velmi pravděpodobně vedle sebe snesl.
:-)
ale budeme-li hrát tu hru dál :-) tak bych se jejím manažerem a partnerem stal až poté, co by, dejme tomu v 18, dosáhla absolutní špičky, už by se nemusela snažit, naopak by byla zvána - a já bych byl ten manažer s kudlou v ruce...
;)