Kdy to mistr přehnal

upraveno 10. listopadu 2010 v Akce a hlasování
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
11011131516

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 31. července 2012
    Když se odprostím od zla, které svou hloupostí zavinila, tak by to možná v době míru byla dobrá manželka a matka. Bohužel její tvář už mám spojenou s pro mě silně nesympatickou herečkou, a toho už se nezbavím.
  • upraveno 31. července 2012
    No jo no, co za hroznou ženu to je, když je ošklivá na bastarda svého manžela po tom, co jí spadlo vlastní milované dítě a vypadá to, že umře... :/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Si to holt definujte, že pokud jste mužem bez závazků a neobjasněných škvrňat ve své přítomnosti, tak by Catelyn mohla být zrovna pro vás to pravé ořechové :-D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 31. července 2012
    Ano, já ji tak vnímám. Názor na ní nezmění jestli se to tu už probíralo nebo ne a na přemýšlení o tom jsem měl roky:-)

    Edit: jak jsem psal, pro mě asi jediná možnost je Ygritte, jinak Martin pro mě nenapsal žádnou sympatickou ženskou postavu.
  • upraveno 31. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    Na tom něco je, Catelyn je taková ta ochránkyně rodiny, je v zásadě čestná, pravděpodobně dost pohledná (asi ne vyloženě plakátová krasavice, ale to je skoro plus), jen na můj vkus možná trochu studená. Myslim, že pro chlapy, co si nepotrpěj na zálety a maj doma rádi klidnej přístav je docela ideální kandidátka.

    Za sebe bych u ní vedle určitý hřejivosti asi postrádal schopnost bejt nad věcí a smysl pro humor. Resp. se jako o chladnym mluví o Nedovi, ale mě tak někdy přišla spíš Cat :) Nicméně bych jí velmi pravděpodobně vedle sebe snesl.
  • upraveno 31. července 2012
    No nevím - označovat Catelyn za chladnou, když od Nedovy smrti každou chvílí fňuká (hej, skoro jako opravdová ženská a ne jako postava z knížky)... spíš tak jenom působí kvůli tej kombinaci chování šlechtičny a schopnosti myslet prakticky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    CHladností myslim nedostatek lidský vřelosti, takovej ten zahřejvací úsměv, když tě vidí.
  • upraveno 31. července 2012
    Jarla: ale no tak, trochu nadhledu, humoru, neber to zas tak vážně nebo Tě seberou Jiní. Har!
    :-)
    ale budeme-li hrát tu hru dál :-) tak bych se jejím manažerem a partnerem stal až poté, co by, dejme tomu v 18, dosáhla absolutní špičky, už by se nemusela snažit, naopak by byla zvána - a já bych byl ten manažer s kudlou v ruce...
    ;)
  • upraveno 31. července 2012
    No, Cat síce robí hlúposti, ale zas je to typ postavy, ktorá chce najlepšie pre svoju rodinu aj ľudí a len tým spôsobí škodu. Ako napríklad Ned a Daenerys.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
    Jaké hlouposti?
  • upraveno 31. července 2012
    Jakože třeba chtěla svoje dcery zpět po tom, co se dozvěděla, že její dva synové jsou mrtví. Takové ty ženské hlouposti. ;)
  • upraveno 31. července 2012
    Prepustenie Jaimeho, návrh, aby sa všetci zišli a vybrali si kráľa. Aj keď to ako vynadala Stannisovi a Renlymu bolo fajn :D
  • upraveno 31. července 2012
    Přemluvila neda, aby vzal pobočníkování..... a tak to všechno začalo.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
    Renly byl blbec a hňup. Smrt si zasloužit, zrádce. Kdo to kdy viděl takhle podrazit vlastního bráchu?
  • upraveno 31. července 2012
    Renly je asi stejný zrádce jako Robb, Stannis jenom bratrovrah.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
    Renly ale zradil vlastního bratra za plného vědomí že Stannisův nárok je větší než ten jeho. RObb nešel po železném trůnu, proto není zrádce ale povstalec. Renly by se měl stydět za to co udělal. Kdyby se spojil se Standou, tak mu mohl v klidu naverbovat velkou armádu a mohly všechny rozdrtit. Ale ne, blbeček Renly se musel hrát na krále.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Renly zradil bratra. Stannis bratra zabil pomocí nějakého stupidního kouzla, místo toho, aby s ním bojoval (ať už v bitvě nebo muž proti muži). To mi na něm asi nejvíc vadí. Jinak mu ale fandím.
  • upraveno 31. července 2012
    Renly poznal Stannisa a musel vedieť, že o Joffreym neklamal. Lenže ako sa tu už písalo, chcel sa hrať na kráľa.
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Anglachel: A co čekal, že Melisandra udělá, hm? Není to idiot, muselo mu být jasné, že to nebude nedstarkovsky čestné.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Chmur: Myslím, že city Tywina pro Jaimeho přeceňuješ, jako dědice měl pořád ještě Tyriona. To samozřejmě nic nemění na tom, že pustit Jaimeho byla blbost.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.