Kdy to mistr přehnal
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
A udělal z nich malý roztomilý páreček. To, že je ošklivý jako hřích ho ještě nedělá uvědomnělého. Chová se jako sposta kluků, co mají problém sehnat holku a vzhlíží k nereálnému snu, místo aby viděli realitu.
Pořád musím myslet na Jaqena, kde mi nesedí celá zápletka s Aryou. On je muž bez identity, a přesto se nějak moc sžil se jménem Jaqen, místo aby řekl Arye: "Haha, tahle finta ti nevyjde, protože žádný Jaqen neexistuje."
(za předpokladu, že neděláte karate)
:-)
Braňo: Ty šípy, co doletěly na Zeď - to prostě byla fakt blbost, nezlob se na mě, ale to by divocí museli mít nějakej superluk, s dostřelem cca 400m, aby to dali do výšky 200-250m
No a s tou skálou je to stejný - kdyby to šlo takhle lehce, tak jsou noviny plný jen samejch mrtvejch horolezců ;) Já nejsem horolezec, ale náhodou jsem seděl na vyčnívajícím kameni, pod nohama (údajně) 800m díra, nakonec nás tam sedělo několik a kdyby to bylo tak jednoduchý, tak bych se k aSoIaF nedostal :-) Mam dojem, že tam píše, že uvolnila šutrák o rozměrech koně, krávy nebo tak něco... - to by musela spíš mít sílu jako bagr
:-)
Everett: :-))))))
A Brienne vs skála - proč by žena jenž má sílu jako bratři Cleganové nemohla shodit nějaký ten šutr za pomocí páky? :-)