TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
19192949697362

Komentáře

  • @heavy_head od 2:00 takhle jsem se cítila v kině na hororu a dát si ruce před obličej nepomohlo, protože jsem se stejně dívala mezi prsty. Přetáhnout si svetr přes hlavu mě nenapadlo, příště vyzkouším :D
  • Vážně? :-) Na čem jsi to byla?
  • upraveno 4. ledna 2013
  • Já sebou naposledy cuknul při Ženě v černém. ;-)
  • Prave som nostalgicky spominala na Randalla a Hopkirka. Moj prvy oblubeny nedelny serial.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jo, ten byl výborný (ten původní, černobílý).
  • Jasně, každou neděli v osm :-)
  • Můj oblíbený nedělní byl Sever a Jih a potom ještě Otrokyně Isaura na Poláku. :-)
  • Sever a Jih nedávno dávali a myslím, že někdy dopoledne přes týden je na ČT1 nějaká druhá serie.
  • upraveno 4. ledna 2013
  • Filmy o otrokářích, to je moje. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Chtěla jsem napsat Amistad, ale začínám se bát, že bys byl na straně žaloby ;)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada A proč není RIpper Street o sériovém vrahovi který skutečně žil a řádil? 8-O :?:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. ledna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A co takové Vzdálené vrcholky hor? Ještě si někdo pamatuje scénu Ram-ram?
  • @Nevada Když ono je to tak napínavý! :D
  • Neviete poradiť nejaký slušný steampunkový seriál? Môže byť aj anime.
  • ram ram si pamätám :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já jsem viděla Riese. Ale to spíš nedoporučuji, protože to je webseriál, který měl jen 1. sérii a zůstal nedokončen (první série měla připravit na hlavní souboj dobroXzlo).
  • @Krisa to som videl, škoda že to malo len 10 krátkych epizód, na to že to bol webseriál to nebolo také zlé.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @JoeGyry Špatné to nebylo, ale podle mě to moc trpělo tím, že to bylo krátké - vždyť se tam nestihlo nic stát. Kdyby měli víc prostoru, myslím, že by to mohlo být moc dobré. A ještě ten neuzavřený konec - já nesnáším neuzavřené konce :D Právě z toho důvodu to nedoporučuju.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. ledna 2013
    Mírné slaďáky zahalené v dobrodružství já rád, což je asi i vidět v povídkách ;-)

    Perlu v koruně jsem bohužel neviděl.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Matně si vybavuju, že jsem kdysi viděl první díl nějakého seriálu z Indie a první díl se jmenoval Přechod přes řeku a protože mě to nějak nebavilo, dál jsem se nekoukal. Ale nevím, jestli je to ono.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Tak Ripper Street vypadá docela dobře.Doufám,že si to kvalitu udrží.První díl na mě působil líp než zaoceánský bratranec Copper.
    A díky za zmínění Americans. Píšu si je na seznam.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Nevada Jedině když tam bude pohlavní styk s pěknými moudrými ženami dvakrát denně a na požádání. =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.