Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1119120122124125394

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • upraveno 5. ledna 2013
    Konec byl fajn, i když to co mu předcházelo, bylo trochu přitažené za vlasy:-). Dle mě...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. ledna 2013
  • pekné. impérium vracia úder vyzerá poriadne zamotano :)
  • tak jsem právě tjistil další názvy Smrtonosné pasti: v Latinské Americe (Těžko ho zabít), Polsku (Skleněná past), Finsku (Jen přes moji mrtvolu), Španělsku (Skleněná džungle) nebo Německu (Pomalá smrt)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Viděla jsem Bídníky. Moc pěkné to bylo.
  • @Nevada Som rád, že sa páčilo. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Ja som práve od Samanthy čakal veľké veci, lebo som ju videl už predtým na koncerte 25th Anniversary of Les Misérables.
    Inak nedávno bola na oficiálnom FB anketa o obľúbenú postavu a Éponine vyhrala so slušným náskokom. Druhý bol Valjean a tretia ďaleko, ďaleko Fantine. Cosette dostala pár hlasov. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • hmm najnovší batman ani jedna nominácia
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Taky ji nemá za co mít :o)
  • Mne sa tam hudba veľmi páčila, ale je pravda že ani jeden z filmov ktorí je nominovaní za hudbu som nevidel takže to nemôžem porovnať.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Síce som veľkú časť tých filmov nevidel (nu... Skoro žiaden), asi by som volil v podpornej roli Anne Hatway a Jackmena z Les Misérebles.
  • @Nevada Uz si videla The Master?
    Celkom ma este prekvapila nominacia toho 6- rocneho dievcatka. Film som nevidela, ale chystam sa.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mě by vítězství Jackmana docela překvapilo, a to jsem ty ostatní filmy neviděla (na Lincolna se hodně těším). Vlastně mě překvapila i jeho nominace, protože až tak skvělý tam nebyl. To Russell Crowe se mi tam líbil víc, hlavně v druhé půlce filmu. To už i Eddie Redmayne byl výraznější.

    A překvapil mě tam i Joaquin Phoenix. Nevěděla jsem, že znovu točí. Poté, co už potřetí skončil s herectvím :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Hildegarda
    Neviděla.
    A té holčině je 9.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. ledna 2013
    @Hildegarda @Nevada Kamarád mi ten film doporučuje už od Karlových Varů a básnil o jejím hereckém výkonu. Doteď jsem si na ten film nenašel čas. Mno asi to byla chyba.
  • @Nevada hej, teraz ma uz devat, myslela som, ked sa natacal ten film ;-)
  • Osobně bych hodil za nominaci za hudbu i Hobita.
  • Já bych navrhl i Martina Freemana. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada jj, obsadili ju, ked mala 5 rokov.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Misty Mountains je sice super motiv. Ale je jen jeden. Ostatní vychází z lotra a není třeba oceňovat něco, co už oceněno je. Ale věřím, že v dalších dílech už se objeví hudba, která si tu nominaci na oscara zaslouží.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    A hele, koukám že zrovna běží Golden Globe.
    Aspoň se nebudu nudit při noční stráži. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Lady Sansa Mno tak Globa nevyhrál. Toho bere Pi. Ale ještě má šanci na oscarech ;-)

    Nejlepší drama séroš je homeland.

    A nejlepší song? Samozřejmě Adele - Skyfall
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Wau, Globe za nejlepší animák získal Brave. Tak to jsem vůbec nečekal. 8-O
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ben to zrejžoval na Globa 8-O
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Bídníci už mají dvě herecké ceny. Anna a Hugh
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.