Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1120121123125126394

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Wau, a Argo i nejlepší Film (drama)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Rebelka mě hodně překvapila. Vždyť je to naprosto průměrný film, jen mimořádně hezky animovaný.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada Stejně jako 300 sbírá body za vizuální stránku. Nic víc v tom není.
  • Mě se teda Brave dost líbila (hlavně kvůli tomu, že se mi všeobecně líbí irská mytologie a hlavně irské tance), hudbu měla taky výbornou, ale čekala jsem lovestory a ono nic! :wall: :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já jsem naopak za absenci lovestory moc ráda - to se mi na tom filmu líbí nejvíc!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. ledna 2013
    Ehm, ale ono to bylo o Skotech a skotských legendách :)

    Já narážela na to, že to mělo slušně nakročeno k pěknému příběhu a sklouznuli k laciné story o tom, že být rebel za všech okolností je vlastně good a že rodina je sice důležitá, ale jít svou vlastní cestou je to jediné správné. Ta lovestory mi tam chyběla taky. Hodně lidí přirovnává Rebelku k Na vlásku. U mě tedy Na vlásku suverénně vítězí (a to taky nemá žádný originální děj).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Mno, včera jsem byla na Djangovi a musím říct, že je to slabší tarantinovka. Ti, co Tarantina mají rádi, si film užijou, ale to, že "negře" tam zaznívá za každou druhou větou, je na Djangovi to asi nejzajímavější. Film táhne nahoru hlavně Jaime Foxx. Á propos - kdyby byl Django o půl hodiny kratší, nic by se nestalo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @BenNevis: Ne, není to film o fyzikálních zákonech.
  • Včera zkouknuty Dredd s "ma-ma" Lannisterovou. Záporné postavy ji jdou. :-)
    Nejvíce mě pobavil komentář "v hlavní roli dolní půlka obličeje Karla Urbana". :-)
  • @BenNevis Jo, jeho čelist má ohromný herecký talent 8-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @BenNevis Láska překonává fyzikální zákony. To ti ještě nikdo neřekl? A navíc, ten svět je jiný než ten náš, a tak má také jiné zákony.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. ledna 2013
  • @Montezuma3 Říkala jsem si, že vytáhneš jiné fyzikální zákony. S jinou vztažnou soustavou nemám problém. Mám problém s tím, že se vymyslí svět s pravidly, a pak se ta pravidla soustavně porušují. Například, je tam pravidlo, že látka, která přejde na druhý svět, shoří. Což slouží k vtipné zápletce se závažím, ale oblečení, jídlo a pití je taky látka. A to už nemluvím o lidech, tím by shořela celá zápletka. :-)
    Pokud tam láska neguje fyzikální zákony, tak mohl ten film skončil po deseti minutách happyendem. :-)

    Ten film má skvělý potenciál, takže kdyby to mělo i dobrý scénář, nepozastavovala bych se nad nesmysly, ale užívala bych si děj a krásné scenérie. Láska a efekty na dobrý film nestačí.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. ledna 2013
  • @Montezuma3 jojo :-)

    Každopádně je to hezké pokoukáníčko, takže kdo rád hezké obrázky a scifi planety (a neřeší, že jsou tam chyby), koukněte na Upside down. :-)
  • upraveno 21. ledna 2013
    @Vlcacka S postavou Waltze jsem měla problém - jeho hlavní motivace je prostě "jsem správnej chlap". Ale hraje dobře, to souhlasím. Django je Tarantinův první film, který je na tvrdo vyprávěný chronologicky - bez žádných ozdůbek kolem - a není to ku prospěchu věci. Ta epizodičnost mi tentokrát vadila, však taky celý film končí jedním z několika masakrů a to ani ne tím nejlepším (to snad není spoiler).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Právě jsem viděla Atlas mraků a jsem nehorázně nadšená. Sice mi ze začátku chvilku trvalo, než jsem se chytla (přeskakuje několik dějových linií), ale pak mě to totálně pohltilo. Bála jsem se skoro 3 hodin, ale uteklo mi to jako nic. To bylo tak nádherný. Asi to nutně potřebuju číst a vidět znova. Kdo to neviděl a neví, co dělat s volným časem, rozhodně doporučuji.
  • @Krisa a vsimla si si Halle Berry v tej scene, ako jej a tom stole davaju dole ten obojok z krku? :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Hildegarda Myslíš toho pána s kolečkovým udělátkem na oku? Nebo ještě někde jinde? Já jsem si to musela dost často zastavovat, abych se ujistila, že to je opravdu ona/on :D
    Každopádně jsem z toho ještě teď hrozně nadšená :D
  • upraveno 24. ledna 2013
    @Krisa Hej :)
    Aj mne sa to pacilo
    Vcera som pozerala dalsieho oscaroveho kandidata - Silver Linings Playbook
    Je to taky Hriesny tanec modernej doby pre dospelych. Neurazi a Jennifer Lawrence je tam naozaj nadherna
  • upraveno 24. ledna 2013
    Videli ste niekto Lincolna? Rozhodujem sa medzi ním alebo štvrtýkrát na Les Misérables. :D
  • @Arutha2321 mam to v plane, len ma brzdi ten nedostatok akcie :)
  • Mňa práve odrádza prekvapivo nízke hodnotenie na ČSFD, asi si ešte týždeň počkám, kým sa to uleží a potom sa rozhodnem.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Ja som na tom rovnako ako Krisa.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.