Mě se teda Brave dost líbila (hlavně kvůli tomu, že se mi všeobecně líbí irská mytologie a hlavně irské tance), hudbu měla taky výbornou, ale čekala jsem lovestory a ono nic! :wall::-)
Ehm, ale ono to bylo o Skotech a skotských legendách :)
Já narážela na to, že to mělo slušně nakročeno k pěknému příběhu a sklouznuli k laciné story o tom, že být rebel za všech okolností je vlastně good a že rodina je sice důležitá, ale jít svou vlastní cestou je to jediné správné. Ta lovestory mi tam chyběla taky. Hodně lidí přirovnává Rebelku k Na vlásku. U mě tedy Na vlásku suverénně vítězí (a to taky nemá žádný originální děj).
Mno, včera jsem byla na Djangovi a musím říct, že je to slabší tarantinovka. Ti, co Tarantina mají rádi, si film užijou, ale to, že "negře" tam zaznívá za každou druhou větou, je na Djangovi to asi nejzajímavější. Film táhne nahoru hlavně Jaime Foxx. Á propos - kdyby byl Django o půl hodiny kratší, nic by se nestalo.
Včera zkouknuty Dredd s "ma-ma" Lannisterovou. Záporné postavy ji jdou. :-) Nejvíce mě pobavil komentář "v hlavní roli dolní půlka obličeje Karla Urbana". :-)
@Montezuma3 Říkala jsem si, že vytáhneš jiné fyzikální zákony. S jinou vztažnou soustavou nemám problém. Mám problém s tím, že se vymyslí svět s pravidly, a pak se ta pravidla soustavně porušují. Například, je tam pravidlo, že látka, která přejde na druhý svět, shoří. Což slouží k vtipné zápletce se závažím, ale oblečení, jídlo a pití je taky látka. A to už nemluvím o lidech, tím by shořela celá zápletka. :-) Pokud tam láska neguje fyzikální zákony, tak mohl ten film skončil po deseti minutách happyendem. :-)
Ten film má skvělý potenciál, takže kdyby to mělo i dobrý scénář, nepozastavovala bych se nad nesmysly, ale užívala bych si děj a krásné scenérie. Láska a efekty na dobrý film nestačí.
@Vlcacka S postavou Waltze jsem měla problém - jeho hlavní motivace je prostě "jsem správnej chlap". Ale hraje dobře, to souhlasím. Django je Tarantinův první film, který je na tvrdo vyprávěný chronologicky - bez žádných ozdůbek kolem - a není to ku prospěchu věci. Ta epizodičnost mi tentokrát vadila, však taky celý film končí jedním z několika masakrů a to ani ne tím nejlepším (to snad není spoiler).
Právě jsem viděla Atlas mraků a jsem nehorázně nadšená. Sice mi ze začátku chvilku trvalo, než jsem se chytla (přeskakuje několik dějových linií), ale pak mě to totálně pohltilo. Bála jsem se skoro 3 hodin, ale uteklo mi to jako nic. To bylo tak nádherný. Asi to nutně potřebuju číst a vidět znova. Kdo to neviděl a neví, co dělat s volným časem, rozhodně doporučuji.
@Hildegarda Myslíš toho pána s kolečkovým udělátkem na oku? Nebo ještě někde jinde? Já jsem si to musela dost často zastavovat, abych se ujistila, že to je opravdu ona/on :D Každopádně jsem z toho ještě teď hrozně nadšená :D
@Krisa Hej :) Aj mne sa to pacilo Vcera som pozerala dalsieho oscaroveho kandidata - Silver Linings Playbook Je to taky Hriesny tanec modernej doby pre dospelych. Neurazi a Jennifer Lawrence je tam naozaj nadherna
Komentáře
Já narážela na to, že to mělo slušně nakročeno k pěknému příběhu a sklouznuli k laciné story o tom, že být rebel za všech okolností je vlastně good a že rodina je sice důležitá, ale jít svou vlastní cestou je to jediné správné. Ta lovestory mi tam chyběla taky. Hodně lidí přirovnává Rebelku k Na vlásku. U mě tedy Na vlásku suverénně vítězí (a to taky nemá žádný originální děj).
Nejvíce mě pobavil komentář "v hlavní roli dolní půlka obličeje Karla Urbana". :-)
Pokud tam láska neguje fyzikální zákony, tak mohl ten film skončil po deseti minutách happyendem. :-)
Ten film má skvělý potenciál, takže kdyby to mělo i dobrý scénář, nepozastavovala bych se nad nesmysly, ale užívala bych si děj a krásné scenérie. Láska a efekty na dobrý film nestačí.
Každopádně je to hezké pokoukáníčko, takže kdo rád hezké obrázky a scifi planety (a neřeší, že jsou tam chyby), koukněte na Upside down. :-)
Každopádně jsem z toho ještě teď hrozně nadšená :D
Aj mne sa to pacilo
Vcera som pozerala dalsieho oscaroveho kandidata - Silver Linings Playbook
Je to taky Hriesny tanec modernej doby pre dospelych. Neurazi a Jennifer Lawrence je tam naozaj nadherna