@Montezuma3 To by asi nedopadlo moc dobře - v úterý mi kamarád řekl, že moje nohy vypadají, jak kdybych byla bálečný veterán (tahala jsem ořezané větve a smrčky v kraťasech).
Víte, jak se pozná, že máte krom matky za spolubydlící ještě dva blbce? Zcela jednoduše- při přebírání igelitových pytlíků od pečiva, které NIKDO není schopný vyhodit, narazíte na krajíc zelenkavého ZKAPALNĚNÉHO chleba! A jako naschvál ti dva kreténi zrovna odjeli k babičce, takže je ani nemůžu SEŘVAT!!! :evil:
Komentáře
@M1on Že by byl Bíťák škrábancový a jizvový fetišista? :-k
@Tom Tohle má 2 významy - buď že to jako muž nepochopí M1on, nebo já. A ta druhá varianta se mi nelíbí :D
Využívám svého práva 4 dodatku ústavy :D
A jako naschvál ti dva kreténi zrovna odjeli k babičce, takže je ani nemůžu SEŘVAT!!! :evil: