Jídlo a pití
Dneska jsem měl tu čest ochutnat svatojánské pivo. Bylo docela dobré, ale hlavně mě přivedlo na myšlenku založit topic na téma, které mají lidé společné bez rozdílu. Tedy najdou se mezi námi tací, kteří posvátnou zásadu "alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství" nectí, tak jsem se rozhodl rozšířit diskusi na téma jídlo. Pokud tady daná diskuse již je, tak prosím Aleka, aby jí smazal a zahodil jí na smetiště dějin, ale v opačném případě nechtě diskuse započne. Tématem je cokoliv, co Vás napadne. Co Vám chutná, co jste dnes vypili (snědli). Dějiny pití, vaření. A tak dále, a tak dále....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
@brbr Akurát tú časť s rumom som nepoznal, vždy som sa uspokojil s banánom a čokoládou. :D Skvelý tip, budem musieť skúsiť.
@Riokai Ak sa raz v budúcnu na nejakom internáte budem strašne nudiť, skúsim... Znie to zaujímavo.
@Gepeto: Samozřejmě jsem myslel přípravu... a i tam velká část je jen hlídání trouby.
Osobně jsem měl vždy největší problém s tím, že mi zůstávaly bílky a dělat sněhové pusinky nebo něco podobně sofistikovaného jsem byl moc líný... a míchané bílky se rychle přejí... :o)
Inak prave som pozerala na e-shope flambovaciu pistol za 7 eur. A tu tiez plati, ze cim drahsia tym lepsia, ci je to uplne styri? Treba na to zbrojny pas? :)
@JoeGyry asi nepoznam vsetky techniky obdivovania zenskeho tela vo vani, ale co to ma s jedlom a pitim? 8-O
Jinak já mám sice "kvalitní" značkovou (asi Tescoma) asi za 500, ale to jsem koupil tenkrát trochu z hecu a myslím, že se dá sehnat levněji a v té kvalitě asi zásadní rozdíl být nemůže...
... jinak brutus bylo vidět, jakou pistoli používají "profi",... trochu mi to připomínalo hořák na 50ti kilovou PB bombu, když jsem škrabkal starý nátěr z okenních rámů... :o)
Kupila som nedavno silikonove formicky s vazkou, lienkami a chrobacikmi, takze v sucasnosti je u nas in trhat a jest nozicky :twisted:
P.S.: Už se chystáš na perníčky? Byla jsem nucena zakoupit formičku bagru, lokomotivy a auta (traktor už máme z minula). :wall:
Na rohlicky je casu dost, ale este som ich nerobila, idem na skusobnu davku :)
Mama tento rok piect nebude. Dala si napiect bratislavske rozteky, tak musim teraz ja :)