Jo, od mala jsem se motal kolem zámků, takže když jsem se v 15 rozhodoval kam na školu, kasařina byla jasná volba. Pak jsem ovšem zjistil, že právníci toho nakradou víc a legálně... :)
O čem to furt meleš ? Ty si prostě sedíš na svých infantilních uších - jo jasně přicházíš z kinder hp fóra, což je dokonalý příklad toho, jak děti dostaly moc - a pak podle čeho psal Golding Pána much! Asi ti ušlo, že my se bavíme o tom, komu to osobně vadí a komu ne a proč a nikdo tu nevykřikuje - já Vám to všechno povím jen co se to dovím....
Na tvé příspěvky zkrátka ani nemá smysl reagovat - mea culpa !
Jsem už taková povaha, ale slibuji, že už nebudu :-)
Jsi :-* Ale neboj, já Ti nic neprozradím, ani kdybys kňoural :-)) To jsem ale krásně zlá :-p Ale kdybys udělal psí oči, tak bych mohla povolit, tak Tě raději varuji :-))
Jo já zapomněla - je tak snadné zapomenout :-p Takže až budu náhodou vědět a Ty ne, co je v pátém dílu, tak se dívej jiným směrem, aby na mne tento pasivní skill nepůsobil :-D
Jenom z nějakýho důvodu se pořád vyhrazuješ vůči Nevadě. O chlapech se říká, že jsou kohouti na smetišti, ale tady to občas jiskří u žen. Co zatáhnout v tomhle směru drápy a přestat jedit?
Tak to prr - já s nikým o nic nesoupeřím - nejsem soutěživý typ :-)) Nijak neprahnu po přízni a uznání kohokoliv - já chci konversaci s inteligentřními lidmi o věcech, co mne zajímají :-)
Ano, vím, že lidi občas mají problém s mým vyjadřováním, ale časem zjistí, že tím nezamýšlím nic špatného a říkám věci tak jak jsou a nehledat za tím jinotaje - chech schválně jak bychom se snesli se Stannisem :-D To by byla výzva, co by se mi z něj podařilo vykřísnout :-p A na Shandorovi bych si smlsla - toho bych přinutila, aby mne buď zabil nebo fanaticky miloval :-D
Ale což - budu sem chodit, dokud tu najdu lidi, diskuse s nimiž mne bude obohacovat - to je vše, po čem prahnu :-) Nepotřebuji bojovat o přízeň mužů či žen - což je docela komická představa :-D
Vlastně jo - hyeny jsou má opravdu oblíbená zvířata a jejich sociální zřízení se mi velice zamlouvá :-) 80 % zvěře v africe uloví hyeny a lvi a podobní vyžírkové jim to seberou. Líbí se mi hyení školky a domovy důchodců či zotavovny, invalidovny..jak to nazvat :-) Zkrátka - starat se o slabé a živit je výměnou za hlídání mláďat a podobně. Taky že se dělí o úlovek se smečkama v okolí, když je dostatek, čímž kooperují i s nepříbuznými nebo vzdáleně příbuznými svého druhu. Klidně si to budu brát osobně jako kompliment :-*
Zrovna jsem v neděli poslouchal chvíli v rádiu pohádku Čert a Káča (jo, mám moc rád pohádky), a Káča tam soustavně hudrovala ve stylu "mě, co jsem jako mílius budou vyčítat že jsem hubatá." Proč jen mne to teď napadlo...
Komentáře
Asi ti ušlo, že my se bavíme o tom, komu to osobně vadí a komu ne a proč a nikdo tu nevykřikuje - já Vám to všechno povím jen co se to dovím....
Na tvé příspěvky zkrátka ani nemá smysl reagovat - mea culpa !
Jsi :-* Ale neboj, já Ti nic neprozradím, ani kdybys kňoural :-)) To jsem ale krásně zlá :-p
Ale kdybys udělal psí oči, tak bych mohla povolit, tak Tě raději varuji :-))
Takže až budu náhodou vědět a Ty ne, co je v pátém dílu, tak se dívej jiným směrem, aby na mne tento pasivní skill nepůsobil :-D
Pro ty, kteří se chtějí nechat příjemně navnadit. Review i diskuze (zatím) bez spoilerů.
Ano, vím, že lidi občas mají problém s mým vyjadřováním, ale časem zjistí, že tím nezamýšlím nic špatného a říkám věci tak jak jsou a nehledat za tím jinotaje - chech schválně jak bychom se snesli se Stannisem :-D To by byla výzva, co by se mi z něj podařilo vykřísnout :-p A na Shandorovi bych si smlsla - toho bych přinutila, aby mne buď zabil nebo fanaticky miloval :-D
Ale což - budu sem chodit, dokud tu najdu lidi, diskuse s nimiž mne bude obohacovat - to je vše, po čem prahnu :-) Nepotřebuji bojovat o přízeň mužů či žen - což je docela komická představa :-D
Líbí se mi hyení školky a domovy důchodců či zotavovny, invalidovny..jak to nazvat :-) Zkrátka - starat se o slabé a živit je výměnou za hlídání mláďat a podobně. Taky že se dělí o úlovek se smečkama v okolí, když je dostatek, čímž kooperují i s nepříbuznými nebo vzdáleně příbuznými svého druhu. Klidně si to budu brát osobně jako kompliment :-*