Poznámky k webu

upraveno 24. března 2011 v Webové záležitosti
11314151618

Komentáře

  • upraveno 17. srpna 2012
    Horší než tvůj avatar to být přece nemůže. :-))
  • upraveno 17. srpna 2012
    Co máš proti Prachoprsťákovi, klekači? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
    Na stavbě to jinak ani nejde, ale já prvně čet na svatbě a to jsem si říkal, že muselo bejt veselý :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. srpna 2012
    :o))

    (Ono je to tak v podstatě ve všech oborech. Demokracie neznamená dělat si co chci.)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
    Presne, Prašnoprst, v češtine Prašprst z trilógie Atrametový svet (Atramentové srdce, Atramentová krv, Atramentová smrť), ten film sa síce skončil úplne inak než v knihe takže ďalšie dva už asi nebudú (režisér to úplne doslova zabil ako sa hovorí a už to nejde rozviesť ako v knihách). Zaujímavá trilógia o úcte k Predčítačskému umeniu :)
  • upraveno 17. srpna 2012
    chystám se na to už asi těch 6 let :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
    :D :D Nu, knihy odporúčam, film trocha menej, ale furt bol v pohode... Mortimera tam hrá dokonca ten z Múmie, neviem ako sa volá...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 17. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
    :D Tak sa ponížene ospravedlňujem :D Budem sa snažiť redukovať počet citacií, na ktoré nemám plnohodnotný názor a nedal by som k nim len smajlík, poprípade redukovať veľkosť dlhých citácií a vyžuťi čo najmenší počet citácií na vlákno, prípadne radšej využiť viac správ :)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 17. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. srpna 2012
    Gepeto: Nikdo po tobě nechce, abys nekomentoval...jen nekopíruj celé citace, stačí napsat jméno a dvojtečku a můžeš vesele komentovat a nebude to měřit kilometr jako obvykle...
  • upraveno 17. srpna 2012
    Pak ale nebude jasné, co vlastně komentuje. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. srpna 2012
    heavy_head: opravdu to není takhle jasné? :)
  • upraveno 17. srpna 2012
    V Gepetově případě, kdy někoho cituje i víckrát v jednom příspěvku, ne. :-)
  • upraveno 17. srpna 2012
    No když člověk čte komplet všechny příspěvky, tak to jasné je. Lidi, kteří přeskakují v tom mají zmatek a často pak vznikají nedorozumění. To znám příliš dobře :(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. srpna 2012
    Branislav 'Gepeto': Já to chápu, ale prostě se to nedá číst :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. srpna 2012
  • upraveno 18. srpna 2012
    Checht - já si jen vzpomenu na přimalovaná tykadla.....a jsme na tom stejně, co?!
  • upraveno 18. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. srpna 2012
    Oč víc si mohl sám za tykadla to mi hlava nebere (pokud v tom není to klasické orwellovské podvojné myšlení), naopak tahle akce mi byla docela sympatická. BTW ty jsem přesně myslel, i když tu taky byli jistí Ztohoven, kteří byli souzení za šíření poplašné zprávy - to je případ hodně podobnej Pussy Riot, někdo udělal něco u čeho si nedokázal představit následky. JInak vzhledem k mému postoji k církvi a náboženství mám k trdlování v chrámu jisté sympatie, leč každej, kdo do něčeho takovýho jde, si má ujasnit to základní - jsem ochoten pro takovou akci riskovat vězení? Musím si spočítat, jestli mi to za to stojí. A pouze pokud si odpovím ano, měl bych něco takovýho provést, ne si zařádit a čekat, že mi budou tleskat jak že jsem to hezky rozvratnej živel.
  • upraveno 18. srpna 2012
  • upraveno 18. srpna 2012
    jetli to chcete dál rozvíjet, prosím jinde. Tenhle topic bych rád trochu udržel.
  • upraveno 29. srpna 2012
    chce to chatovacie okno asi, tie stovky prispevkov ktore pribudaju su trochu strasidelne... ci?
  • upraveno 29. srpna 2012
    Přidávám se k Sarvenovi.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.