TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
16869717374362

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. října 2012
    Inak už začala druhá séria OUaT, len som sa k tomu nedostal, pretože chcem doraziť HIMYM a kuknúť Farhamptonskú prvú časť 8. série..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. října 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. října 2012
    Tak úvod 2. série Homelandu vůbec není zlý. Vypadá to, že se s nastalou situací vyrovnali dobře.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Pátá řada TBBT vypadá fakt hodně slabě, tak jsem zvědavá, jestli chytí dech.
    A co nové seriály? Revolution od Abramse?
    Nebo teď začal jakýsi seriál o posádce ponorky, co si založí nový stát na ostrově...
  • upraveno 2. října 2012
    Ben Nevis: to je věc názoru. Je pravda, že ten začátek 5. řady nebyl nic moc, ale ty další díly (od ledna) byly fakt skvělé.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Škoda, že Koli dělá titulky na Bing Bang a ne na OUAT 2. :-)
  • upraveno 2. října 2012
    Njn, možná budu dělat jednou titulky na něco zajímavějšího :D.
  • upraveno 2. října 2012
    Mně jde čistě o rychlost. :-)
  • upraveno 2. října 2012
    Rychlost? :D
  • upraveno 2. října 2012
    Ano. Rychlost překladu. Trpím, neboť kdoví kdy to zas bude.
  • upraveno 2. října 2012
    Aha, tak u TBBT to trvá vždycky strašně dlouho :D. Sice mám přeloženo třeba už ráno, ale musí se čekat na korekce od Ďasíka, který si potrpí na kvalitu :D.
  • upraveno 2. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    a uz niekto videl pilota Elementary? Oplati sa zacinat?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2012
    Jak to děláter s těma seriálama, neplete se vám to?
  • upraveno 2. října 2012
    Tak fajn, OUAT s...éééé...hnáno, dáme si časem maraton.
  • upraveno 2. října 2012
    nie, my zeny vieme mysliet na viac veci :)
  • upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    Díky, Kriso. Jsem už úplně zblblý z toho čekání na titulky na Newsroom. :-)
  • upraveno 2. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 2. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2012
    To s tou ponorkou - viděl jsem trailer, námořnictvo je bude milovat :)
  • upraveno 2. října 2012
    Já vás obdivuju, jsem strašnej opozdilec. Skins jsem začala sledovat až byla nějaká 5. série, Merlina taky až když už byly venku 4. série. Trpaslíka vlastně když ho opakovali asi potřetí na ČT, to samé s Přáteli. Přestože jsem o všech věděla už dřív :D.
    Teď vlastně sleduju (co se aktuálně vysílá) jen Doctora Who (i když teď v sobotu teda skončil a další díl bude až na Vánoce), Trpaslíka (nová série ve čtvrtek!), TBBT, HIMYM (oddychovka :D), Merlina (už v sobotu!) a další (Masterchef, Hell's kitchen, The Guild, Angry video game nerd, Alex Day, Charlieissocoollike, Khyan1...)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 2. října 2012
  • upraveno 2. října 2012
    EY: viděla jsem některé, které jsou na YT. Film jsem viděla. Ale chci si to sehnat všechno.
  • upraveno 2. října 2012
    ja som sa kedysi platonicky zalubila do Tennanta...:)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.