Jinak k té debatě o jménech, vím, že se mnou bude spousta lidí polemizovat, ale není nad starobylé české jméno, kterým byl pokřtěn 2. nejvýznamnější zemský patron Království Českého a má maličkost má tu čest být jeho nositelem. Dámy a pánové, přivítejte prosím... VOJTĚCHA!!!
@Everett_Young Protože jsou moje typy - vzhledově samozřejmě se Cersei bych žít nechtěl, s Maegary bych klidně žil, ale ženit se s ní je profesionální riziko a pro výrobce rakví garance jistého zisku :twisted:
(ostatní uživatelé tuto část příspěvku ignorujte) @Aviv jen se přidej, místa je tu dost :-D Slovenka, pokud si dobře pamatuji tak z gymplu, takže nejspíš chytrá, ještě řekni že máš trošku dominantní nebo sadistické sklony (ačkoli to není podmínkou) :-P
Já bych šel do Daenerys, i s výhodou, že když jí odkopnete, tak vás pošle do vyhnanství místo toho, aby vám strčila palcát do zadku, otrávila vás, či na vás poslala bratra-dvojče-nejlepšíhošermířezápadozemí :D
Ani když vezmeš do úvahy, že díki té promiskuitě měli spoustu příležitostí trénovat s kvalifikovanými učiteli (učení hrou) a rozvíjet své schopnosti a objevovat nové obzory v tomhle směru?
Komentáře
Jinak k té debatě o jménech, vím, že se mnou bude spousta lidí polemizovat, ale není nad starobylé české jméno, kterým byl pokřtěn 2. nejvýznamnější zemský patron Království Českého a má maličkost má tu čest být jeho nositelem. Dámy a pánové, přivítejte prosím... VOJTĚCHA!!!
(ostatní uživatelé tuto část příspěvku ignorujte)
@Aviv jen se přidej, místa je tu dost :-D Slovenka, pokud si dobře pamatuji tak z gymplu, takže nejspíš chytrá, ještě řekni že máš trošku dominantní nebo sadistické sklony (ačkoli to není podmínkou) :-P