Nejlepší milenka....aneb holka co vám podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
16781012

Komentáře

  • to ještě nevíš že mě oživil můj sekundant- Melisandra a potom tě nechala shořet i s tvým bílím chodcem :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • Tak nevím, jestli by si tahle medvědice chtěla někam vyjít s Jinou zombií? :-k :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Za mě Maegary, Sansa a Cersei :-D

    Jinak k té debatě o jménech, vím, že se mnou bude spousta lidí polemizovat, ale není nad starobylé české jméno, kterým byl pokřtěn 2. nejvýznamnější zemský patron Království Českého a má maličkost má tu čest být jeho nositelem. Dámy a pánové, přivítejte prosím... VOJTĚCHA!!!
  • A co takovej Svatopluk, nebo Mojmír?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. února 2016
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Achileus Proč zrovna tyhle? 8-O
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Everett_Young Protože jsou moje typy - vzhledově samozřejmě se Cersei bych žít nechtěl, s Maegary bych klidně žil, ale ženit se s ní je profesionální riziko a pro výrobce rakví garance jistého zisku :twisted:
  • @Aviv je na skupinová dobrodružství... :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @sfik co by ne? :-P


    (ostatní uživatelé tuto část příspěvku ignorujte)
    @Aviv jen se přidej, místa je tu dost :-D Slovenka, pokud si dobře pamatuji tak z gymplu, takže nejspíš chytrá, ještě řekni že máš trošku dominantní nebo sadistické sklony (ačkoli to není podmínkou) :-P
  • Jednoznačně a bez pochyb Arianne Martell. A jak tak koukám na zdejší osazenstvo, byla by to výzva! =D
  • Já bych šel do Daenerys, i s výhodou, že když jí odkopnete, tak vás pošle do vyhnanství místo toho, aby vám strčila palcát do zadku, otrávila vás, či na vás poslala bratra-dvojče-nejlepšíhošermířezápadozemí :D
  • Ale ona Joraha neposlala preč, pretože za ňou prestal behať, ale preto, že sa dozvedela, že o nej klebetil s Malou radou kráľa Roberta.
  • AvivAviv
    upraveno 3. února 2016
  • Mě teda to promiskuitní Dorne vůbec nijak neláká...
  • Ani když vezmeš do úvahy, že díki té promiskuitě měli spoustu příležitostí trénovat s kvalifikovanými učiteli (učení hrou) a rozvíjet své schopnosti a objevovat nové obzory v tomhle směru?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Neustálá hrozba pytlačení v revíru bere chutě.
  • No a já to mám opačně.
  • Tohle fantaskní okénko otevírá duše... :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • Nah... S trochou ohňa pre teba a obsidiánu pre tvojho šéfa a nemusí sa zvažovať nič. :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart myslím, že s Dacey a s dobrovolnicí @Aviv bychom si našli lepší zábavu než vaše Jiné hrátky s R`hllorem =D
  • Ja mám svoje čokoládové okále rada, modré ledky rozhodne nechcem. Takže zajdu pro Dany, která si díky Drogonovi poradí i bez benzínu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv takže Slovenka, gymplačka a ještě hnědé oči k tomu... ok, už raději mlčím, nebo bych mohl říct něco nevhodného.
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart neboj, naše medvědí trojka bude i v té nejchladnější noci hezky v teple pod peřinou :-P
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.