Jj, taky jsem dnes sledovala "postup". Doufala jsem, že se večer podívám a nic :o( Ale pořád je to pohoda proti několikaměsíčnímu čekání, i to už jsem párkrát zažila :))
Ještě že u .MKV už mají většinou ENG titulky u souboru. České titulky mě štvou, protože musím překódovávat češtinu. :-( Neznáte lepší program než VLC player, kde fungují titulky, jak jsou od výrobce?
Ten GOM player umí mkv? Na plazmě už avi holt vypadá blbě a navíc mě baví počítat herečkám vrásky. :-) Pokud máte rychlý internet, tak doporučuji pořizovat si (;-)) ty full HD verze.
BSplayer jsem používala předtím, je taky super, ale jenom na avi. nejhorší je, když změní kodeky a pak nic nejde pustit.
Ten gom vyzkoušim, BS jsem používal nějaký starší verze a právě jsem od něj přešel na mv2 (lepší nastavování vlastností titulků). Jinak avi soubory přehrávám běžně na plasmě s úhlopříčkou 32' a bez nejmenší stížnosti na "vrásky"
Komentáře
Ale pořád je to pohoda proti několikaměsíčnímu čekání, i to už jsem párkrát zažila :))
Neznáte lepší program než VLC player, kde fungují titulky, jak jsou od výrobce?
Pokud máte rychlý internet, tak doporučuji pořizovat si (;-)) ty full HD verze.
BSplayer jsem používala předtím, je taky super, ale jenom na avi.
nejhorší je, když změní kodeky a pak nic nejde pustit.
GOM by mkv měl umět.