TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
15354565859362

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. července 2012
    Jj, taky jsem dnes sledovala "postup". Doufala jsem, že se večer podívám a nic :o(
    Ale pořád je to pohoda proti několikaměsíčnímu čekání, i to už jsem párkrát zažila :))
  • upraveno 22. července 2012
    jj, taky znám. Třeba Everwood roky nebyl přeložen, páč nebyly anglické title. Tak aspon že to dali nedávno s dabingem v ČT.
  • upraveno 22. července 2012
    Hej, scènku mccann je najhorší som videl, ale od júla som v novej agency, takže neva ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Ještě že u .MKV už mají většinou ENG titulky u souboru. České titulky mě štvou, protože musím překódovávat češtinu. :-(
    Neznáte lepší program než VLC player, kde fungují titulky, jak jsou od výrobce?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    GOM player
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. července 2012
    Já všechno přehrávám v KMPlayeru a jsem spokojená :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. července 2012
    Á, formáty. Nevim, proč teď najednou musej dělat všechno v mp4 nebo mkv, avi mi vždycky úplně stačilo :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Ten GOM player umí mkv? Na plazmě už avi holt vypadá blbě a navíc mě baví počítat herečkám vrásky. :-)
    Pokud máte rychlý internet, tak doporučuji pořizovat si (;-)) ty full HD verze.

    BSplayer jsem používala předtím, je taky super, ale jenom na avi.
    nejhorší je, když změní kodeky a pak nic nejde pustit.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    BSplayer neumí mkv ani mp4. Je na to nějaký kodek, ale ten nefunguje 100%, alespoň ne mně.

    GOM by mkv měl umět.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    KMPlayer můžu taky vřele doporučit. Přehrává bez problémů i mp4 a nezanedbatelná výhoda je i v tom, že umožňuje mírně přečasovat titulky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    KMP jsem kdysi měla a byl mi osobně extrémně nesympatický.
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    KMPlayer je poslední dobou pomalý a hrozně náročný (na paměť). GOM mi přijde lepší - je rychlejší, méně náročný a taky přehraje všecko.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. července 2012
    Ten gom vyzkoušim, BS jsem používal nějaký starší verze a právě jsem od něj přešel na mv2 (lepší nastavování vlastností titulků). Jinak avi soubory přehrávám běžně na plasmě s úhlopříčkou 32' a bez nejmenší stížnosti na "vrásky"
  • upraveno 23. července 2012
    zatiaľ som nemal dôvod nepoužiť VLC
  • upraveno 23. července 2012
    Poslední verze VLC mi nějak blbne s titulky, že se s některými titulky soubor vůbec nespustí.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. července 2012
    A jenom pro jistotu - titulky na Newsroom 1x04 jsou hotové.
  • upraveno 23. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.