TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
19091939596362

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Zajímavý, dík za tip
  • @Nevada jo, taky už je mám na seznamu
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Koukla jsem na pilot Ripper Street a hodně slušné. Jestli tenhle styl udrží, tak to bude příjemné překvapení sezóny.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. ledna 2013
    @Nevada Už jsou i české titulky nebo si koukala s anglickými? Já plánuji Ripper Street na sobotní ráno.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Titulky jsou a kvalitní. Naštěstí se toho ujala channina.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada Jo, ta má vždycky dobrý překlady.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já se na to taky chystám (teď sjíždím Being Human), protože to prý připomíná Copper, což je pro mne velké lákadlo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Na základě poznámky překladatelky jsem si Copper rovnou pustila (měla jsem ho už pár měsíců v plánu) :o)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Nevada A líbí? Já jsem Copperfilik a třesu se na druhou sérii :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nebylo to vůbec špatné, pilot zaujal. Dobré vyšetřovací metody (oboje) :o))
    Budu sledovat (ale Ripper Street se mi líbil o dost víc).
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 4. ledna 2013
  • Ripper Street vypadá dobře, ale nejprve musím dokoukat Homeland a Dextera.

    U Homelandu už jsem si taky říkala, že herci chtějí za každou cenu vyhrát Emmy nebo Zlatý globus. Na druhou stranu je to hezké osvěžení po těch mrtvolných obličejích rádobycool vyšetřovatelek. Claire Danes je jedna z mála opravdových hereček.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Hm, seriály sleduju minimálně (už měsíc mám na disku Hatfields & McCoys aniž bych se k tomu dokopal, druhou sérii Homelandu nechávám s radostí mimo svůj zájem), ale na Ripper Street jsem mě trochu nalákali.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • vĺčkov som pozrel prvé 4 diely, a trochu je to ... vlažné. asi som čakal viac. ale dám tomu ešte šancu. idem ťahať ten ripper street, jack rozparovač má snáď viac adaptácii ako sherlock holmes :)
  • pozerám, že v ripper street hrá aj bron :)
  • prvý diel naozaj zaujímavý. som zvedavý či to bude "30 prípadov inšpektora Fadena", alebo či sa v pozadí objaví nejaký "Moriaty".
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Krisa
    Na Harringtona jsem si okamžitě vzpomněla taky :o))
    Navíc se mi ti dva zpočátku pletli. Naštěstí brzy sundali klobouky a pak už byli snadno k rozlišení :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Nevada Já těsně před tím viděla World Without End, kde hlavní hrdina hrál hlavního hrdinu, takže toho už jsem uměla a nepletli se mi :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 4. ledna 2013
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. ledna 2013
  • Ježiš... nový díl AHS... to bylo zase něco. Teď z toho budu mít noční můry zase do příštího týdne :D.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak na to nekoukej :o))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • Udělej to taky tak. =D

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.