@Melindaaaa Ne, to jsem jen debilní a vzpomněla jsem si, jak mě nakrklo, když jsem po sehnání jednoho dílu Nočního klubu v bazaru knih, uviděla stejný v Knižním klubu v HK :D
@Krisa:D V pohodě :D To znám :D Taky píšu a v průběhu si na něco vzpomenu a pak píšu nesmysly :D Hlavně třeba u SMSek ze mě mají pak lidi radost, co jim posílám za bláboly :D
@Melindaaaa Kulhánek a Žamboch nejdou srovnávat, každý píše něco jinýho. Jediný co se Kulhánkovi blíží je Líheň a ta i byla od Ž. psaná jako pocta/parodie Kulhánka.
@Thorar Dobře, nebudu je srovnávat :) Jen mi vždycky přišlo, že jsou bráni tak nějak dohromady. Kdo čte Kulhánka, zná Žambocha a naopak :) To o té Líhni jsem nevěděla :) Ď.
@Melindaaaa No tak oba jsou mistři pera, a v hodně širším slova smyslu ze stejného žánru to jim nikdo neodpáře, nejde na ně nenarazit :-) ale každej má svůj styl a subžánr. Neomillnerová a Stephenie Meyer taky obě píšou o upírech, ale nesrovnával bych je :-D
@Thorar A Neomillnerová je dobrá? Jednu její knížku jsem dostala před pár lety k Vánocům a ještě na ní nějak nedošlo. Dostala jsem jí aniž bych o té spisovatelce někdy slyšela. Tak mi tu pořád leží nepřečtená. Upřímně jsem ani nikdy od nikoho neslyšela, že by ji znal, nebo dokonce četl :D
@Melindaaaa Já jsem to číst zkoušel, ale je na mě moc drsná/feministická :D ne, fakt mi přijde, že má ráda strašlivě brutální scény (četl jsem 2 knihy a několik povídek) jestli myslíš, že by se ti to zamlouvalo, tak to zkus. Nebo jsem třeba natazil na špatné knížky, co já vím.
@Miss_Utahraptor Písně čarodějky - Nakažení :) @Anvil Tak možná to zkusím, když už jí mám doma, ale nevím, jestli se vyžívám v brutálních scénách. Možná jo :D (Každý čtenář Martina je musí minimálně snášet :D). Jinak Tisíc lidí, tisíc chutí, tak třeba mě to zaujme :D Uvidím
@Thorar@Miss_Utahraptor Vaše rady a tipy si beru k srdci :) Díky moc :) Koneckonců Koniáš je možná taky takový-drsňák a supermuž co každýho dostane :D Tak se mi to možná bude líbit :D
Musím ty dva nenápadně přesměrovat z Obrázků sem, když už jsem to rozpoutal.. Anton má dceru? Zdá se, že jsem zas jednou "krapet" pozadu.. A co taková Olga, kterou jsem z nějakých blíže nejasných příčin sympatizoval?
Ach jo, jako by nestačilo, že jsem propásl hodnocení 4. kola povídek :roll:
Komentáře
To o té Líhni jsem nevěděla :) Ď.
Upřímně jsem ani nikdy od nikoho neslyšela, že by ji znal, nebo dokonce četl :D
@Anvil Tak možná to zkusím, když už jí mám doma, ale nevím, jestli se vyžívám v brutálních scénách. Možná jo :D (Každý čtenář Martina je musí minimálně snášet :D). Jinak Tisíc lidí, tisíc chutí, tak třeba mě to zaujme :D Uvidím
@MissUtahraptor já takové hrdiny mám rád. Ale hrdiny, ne hrdinky, ať to zní sexisticky jak chce, drsná ženská mi prostě přijde směšná :-)
@Melindaaaa nevzdávej to s Kulhánkem, to je rada od srdce :-D
Péťa. :twisted:
Nevím. :twisted: :twisted:
Anton má dceru? Zdá se, že jsem zas jednou "krapet" pozadu..
A co taková Olga, kterou jsem z nějakých blíže nejasných příčin sympatizoval?
Ach jo, jako by nestačilo, že jsem propásl hodnocení 4. kola povídek :roll:
WIKIPEDIA: "Psala také pro zaniklý a v mezičase obnovený web BDSM.CZ. Na Internetu používá přezdívku Alraune."
Aha, už ti rozumím. =D
Kolik Hlídek jsi četl?