Také dávám přednost Cersei,serálová Daenerys má vizáž americké pornoherečky(takové té třicetileté co dělá,že je jí 17...).I když to vysvětluje to slyntání...
Tak koukám, že stejně jako u knih se i u seriálu vytvoří tři tábory. Jedni budou obdivovatelé Sansy, druzí uctívači Daenerys a třetí budou nesnášet obě. A pak se bude kolem toulat několik málo Jiných :o)
Amaroun:Léta praxe.... Jinak knižní Dany mám docela rád.Což jenom zvětšuje moje rozhořčení nad její serálovou představitelkou.Navíc je to docela výrazná postava takže potlačit léta knížkami a fantazií budované představy je docela těžké...
Nevada: asi máš s těmi tábory pravdu. Já jsem se teď na YT, dostala do diskuse s jednou slečnou, když jsem se zmínila, že Dany nesnáším, což nemohla pochopit, protože po prvním díle, jí VŠICHNI musí přece milovat, chudinku, kterou provdali bez jejího souhlasu... Achjo, dneska už stačí mít bílý vlasy alá Gandalf, a chvíli čučet do blba a jste hned populární :-)) (nic proti herečce, ale jako bruneta je mi sympatičtější)
Elanne: jen tak ze zvědavosti? Kolik je v Písni hlavních ženských postav? Aryu nebudem počítat, ta je ještě hodně mladá. Takže Sansa, Dany, Cat, Lisa a ta princezna z Dorne. + možná ještě Šae, ale ta je spíš jen takovej nástroj v rukou ostatních. Takže gratuluju k skoro 50% zaujatosti proti ženám v Písni :-)) Samozřejmě jsem na nějakou určitě asi zapoměl, ale ..... :-)
Thule: Nechci chytat za slovo, ale kdo mluvil o hlavních postavách? Z Písně mi vadí Dany a Sansa. Arya, Catelyn, Lysa, Ygritte, Fialka, Šae, Melisandra atd. jsou taky pohlaví ženského a proti nim zaujatá nejsem :-)
Jen mě napadlo k tomu incestu Jamie a Cersei, že to důležité na něm není incest sám, ale děti, které nejsou Robertovy. Kvůli tomu spíš letěl Bran ne?
Jinak co se fandění ženám týče, tak Aryu nepočítám, ta nepoužívá ženské zbraně. Stejně tak Asha a Brienne, i když té jsem fandil, ale spíš v Bouři. V Hostině začal být nudná. Myslím ale především, že se tu zapomíná na Cat. Podle knihy má krásy přiměřeně, podle seriálu také, což asi byla příčina proč se tu tolik neřeší. U ní je to o vztahu k tolika dětem, které jsou navíc každé jiné, a které každé chce ochraňovat. Uvítal bych novou dospělou ženskou POV, protože Cersei taky za moc nestála.
Komentáře
Achjo, dneska už stačí mít bílý vlasy alá Gandalf, a chvíli čučet do blba a jste hned populární :-))
(nic proti herečce, ale jako bruneta je mi sympatičtější)
Samozřejmě jsem na nějakou určitě asi zapoměl, ale ..... :-)
radši to přejděte :-))
Jinak co se fandění ženám týče, tak Aryu nepočítám, ta nepoužívá ženské zbraně. Stejně tak Asha a Brienne, i když té jsem fandil, ale spíš v Bouři. V Hostině začal být nudná. Myslím ale především, že se tu zapomíná na Cat. Podle knihy má krásy přiměřeně, podle seriálu také, což asi byla příčina proč se tu tolik neřeší. U ní je to o vztahu k tolika dětem, které jsou navíc každé jiné, a které každé chce ochraňovat. Uvítal bych novou dospělou ženskou POV, protože Cersei taky za moc nestála.