Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
1202123252664

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. října 2012
    Něco nového - hm, třeba nějakou novou nemoc :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. října 2012
    Ani u chronický veškrnitidy?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. října 2012
  • upraveno 5. října 2012
    Tak kriminál po něm pojmenovat mohli, zavřenej kdysi byl. Nebo nějaký místní pivovar, popř. amatérské divadlo nevalné úrovně..
  • upraveno 5. října 2012
    Po xyz měsících zabrousím na blog iDnes a vyhřezne na mne toto? No nazdar... http://redakcni.blog.idnes.cz/c/290391/iDNEScz-upravuje-pravidla-diskutovat-pujde-jen-pod-realnym-jmenem.html Kdysi jsem tam pár článečků taky vyblila, ale je to tak dva roky nazpět a koukám, že je dobře, že jsem odtama odtáhla...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 5. října 2012
    No doufám, že pak ale přestanou zavírat a mazat diskuze :-)
  • upraveno 5. října 2012
  • upraveno 5. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    Obecně vzato je to odmítnutí. Ve všech souvislostech. :-)
  • upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    Hm... inač, ee.. čo som chcel...
    jaaj... čo si myslite.. je zločinom ak zabranim utokom ďalšiemu nasiliu pachanemu na človeku?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 6. října 2012
    Věřím, že i u vás existuje něco jako Krajní nouze a Nutná obrana :-)
  • upraveno 6. října 2012
    tak nasi zakonodarci to opat pohnojili - vsetci remeselnici na trhoch a jarmokoch musia mat registracne pokladnice (zvonkari, pistalkari, medovnikari..) a pomaly je tam viac danovakov ako navstevnikov, ach jaj...ako je to v Cechach? otec uz radsej bude chodit iba na Moravu...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
    Hildegarda: Nevím, jak to má být, ale u nás na Farmářských trzích a podobných akcích, rozhodně žádné pokladny nebývají.
  • upraveno 6. října 2012
    byva na Morave nejaka dobra akcia, kde by otec zarobil aspon na cestu?
  • upraveno 6. října 2012
    U nás na elfských trzích taky ne. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
    Hildegarda: Tak ve Vlčnově je lidí opravdu hodně, ale je to jen 1x za rok. Ten odkaz mi nejde otevřít...
  • upraveno 6. října 2012
  • upraveno 6. října 2012
    uz by to malo byt ok
  • upraveno 6. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. října 2012
    Hildegarda: Jsem netušila, že tohle "bzučátko" může být i ze dřeva :)
  • upraveno 6. října 2012
    to je otcov vymysel :)
    ale zase azijske su z bambusu
  • upraveno 6. října 2012
    je tie su užasné... inaČ v čechach myslim do 2500 kč nemusi byť pokladňa
  • upraveno 6. října 2012
    Asi jsem Bad Luck Brian nebo co... říkala jsem si, že se zajdu pobavit na Omegle.com a teď tu už hodinu řeším sebevražedné sklony jedné malé holky z US.. :P
  • upraveno 7. října 2012
  • upraveno 7. října 2012
    Gardien: omegle je něco jako chatroulette, akorát tam nemusí být video. Byla to nějaká patnáctka emařka. Říkala, že ji všichni šikanují (ve škole atd.), protože měří jen 145 cm a je na holky. "Musela" jsem s ní chatovat tak hodinu, než se odpojila. Měla takové řeči, že jsem se bála, že když se odpojím první, tak skočí pod most nebo co :D.
    Ale dneska jsem si povídala s jedním klukem z Francie, Fabienem. Byl hrozně milej. Dokonce znal Brno, což mě překvapilo (sice jen z nějakého pořadu z TV, ale i tak). Povídali jsme si asi dvě hoďky. Škoda, že nás nenapadlo vyměnit si kontakt, byl super.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. října 2012
    Kolikokoli: V tom případě mám pro Tebe práci - mám 2 stránky seminárky a už se chci zabít! :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.