Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
19899101103104581

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Aha, já zprávy neviděl, tak to jsem zase opozdilej :-)

    Ta druhá půlka je skvělá, ten dědula, co tam pak přiběhne - začíná to pak vypadat trochu jak hraný.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. ledna 2013
  • 0:38 zakričal YOLO?
  • upraveno 19. ledna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Gott mit uns! :-)
  • Karel volí Karla :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Já myslím, že Kája by řekl:
    "Prezidenti a vlády pomíjejí, ale mé písně zůstávají." :)

    Káju totiž nic nezastaví :)

  • Myslel som si že horšie než o politike to už nebude... A oni vytiahnu káju... Veď sa preberte už ani nie je in... Však ani zlatého slávika nedostal
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Kája je jako Kostěj. Nesmrtelný. Bohužel.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A aby to bylo internacionální =D:

  • "Kniežatá mali právo prvej noci a vďaka tomu zdegenerovali, pretože svoje nevoľníčky nemuseli znásilňovať, vydávať na to energiu. Kým my, zemani, sme si právo, nielen v sexuálnej oblasti, museli vždy ťažko vybojovať, a preto sme nezdegenerovali," povedal Zeman a sálou sa ozvalo bučanie, ale aj hlasný smiech a potlesk. Píše portál idnes.cz.

    To je lepsie ako kabaret :)))
  • Už nech to skončí...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 20. ledna 2013
    @Amaroun U toho obrázku už jen chybí bublina: "Tak co, ukousne mi Aligátor prst?"
  • To už se ani nedá komentovat, tragikomičtější už to být ani nemůže.
  • @Amaroun: Nedá ti co? Směšovat postoje k zákonům jako takovým a ke způsobu, jakým dochází k jejich prosazování/naplňování?

    Mimochodem prohlašovat platné zákony za neplatné, případně vykládat je jinak je samo o sobě protizákonné. Tímhle podle mě KS šlápnul do hovna. A naprostý souhlas s Klausem v této záležitosti.
  • Na základě všech uvedených zjištění a úvah dospěl proto Ústavní soud k závěru, že dekret prezidenta republiky č. 108/1945 Sb. byl v době svého vydání nejen legálním, ale také legitimním aktem. Vzhledem k tomu, že tento normativní akt již splnil svůj účel a po dobu více než čtyř desetiletí již nezakládá právní vztahy, a nemá tedy již nadále konstitutivní charakter, nelze dnes, za uvedené situace, zkoumat jeho rozpor s ústavním zákonem nebo mezinárodní smlouvou podle článku 10 Ústavy [čl. 87 odst. 1 písm. a) Ústavy České republiky], neboť takový postup by postrádal jakoukoli právní funkci. Opačný postup by ostatně zpochybnil princip právní jistoty, jenž je jednou ze základních náležitostí současných demokratických právních systémů."

    http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1995-55
  • upraveno 21. ledna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. ledna 2013
    Hmm, Bočan natočil dobré věci, ale taky třeba režimní seriál Druhý dech. Vůbec bych mu to nevyčítal, ale nemám rád, když pak kádruje.
  • Mohli by si to řešit mezi sebou klucí :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Dřív by si kucí někde dali po hubě a bylo by dobře, dneska se všechno ventiluje přes média.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Ugla: Měl jsem chuť polemizovat, ale nakonec radši jsem z těch čtyr odstavců udělal jen žlučový dopis, Rozhodně nic nemění na faktu, že mi je blbě, jak ta kampaň proti KS směřuje k nacionalistickým a xenofobním otázkám...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.