Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Ta druhá půlka je skvělá, ten dědula, co tam pak přiběhne - začíná to pak vypadat trochu jak hraný.
"Prezidenti a vlády pomíjejí, ale mé písně zůstávají." :)
Káju totiž nic nezastaví :)
To je lepsie ako kabaret :)))
Mimochodem prohlašovat platné zákony za neplatné, případně vykládat je jinak je samo o sobě protizákonné. Tímhle podle mě KS šlápnul do hovna. A naprostý souhlas s Klausem v této záležitosti.
http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1995-55