Hra o trůny - obsazení

upraveno 5. listopadu 2012 v Seriál Hra o trůny
1151618202169

Komentáře

  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
    herecky talentovanú. iste. bavíme sa teraz o akčných scénach, o šerme konkretne.
  • upraveno 2. února 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. února 2011
    R.I.P.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
    jj, v 1. sérii by měla samozřejmě být
  • upraveno 2. února 2011
    R.I.P. Jej hlas bol naozaj zimomriavkový.
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 3. února 2011
  • upraveno 3. února 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. února 2011
    Asi to neni dobrá zpráva. Nicméně Warbeck dostal oskara za Shakespeara a nutno říct, že z toho si taky nepamatuju ani tón. Aspoň jsou to dva měsíce. Horner měl na Tróju dva tejdny...
  • upraveno 3. února 2011
  • upraveno 3. února 2011
    Djawadi podle mě špatné zprávy neznamená. Mám ho docela ráda, i když je pravda, že často pracuje s dost... moderním feelem, abych tak řekla. Určitě si ale myslím, že na výkřiky hrůzy je ještě brzy.
  • upraveno 3. února 2011
    Moje výkřiky hrůzy byly dané spíš tou náhlou změnou a časovým tlakem, křičel bych, i kdyby na poslední chvíli angažovali Shorea (i když asi trochu míň no :-) No pořád je to velká neznámá, stejně jako u Warbecka...
  • upraveno 3. února 2011
    Jeho soundtrack ku Clash of The Titans aj navzdory haterom milujem, takže - BRING IT!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. února 2011
    Djawadi - u mě dobrý, jeho hudba má cosi do sebe. U Souboje Titánů byla asi jediné, co tam stálo za pozornost, Iron Mana jsem svého času poslouchala často. Věřím, že se s šibeničním termínem popasuje s úspěchem.
  • upraveno 3. února 2011
    Ach, vy optimisti, ještě pár takových a podlehnu :-)
  • upraveno 3. února 2011
    Join the dark side (but optimistic), Alek :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. února 2011
    Tak jsem si ten soundract Titánů pustil (z filmu si to nepametám), a ono to neni zas tak špatný (i když nic originelního to neni).
  • upraveno 4. února 2011
    k Arye - jak už někdo vzpomenul, výhodou je, že ona není nikdy prezentována jako šermíř, ale někdo kdo se učí - takže těžkopádnost a nemotornost bude imho v seriálu sedět
  • upraveno 4. února 2011
    Tak hlavně o ty souboje projdou ještě postprodukcí, kde se to různě zrychluje apod., takže by to vypadalo dobře, i kdyby tím šermířem být měla... :-D To by pak jako dřeva vypadali totiž všichni, pochybuju, že někdo z těch herců chodil na hodiny historického šermu. ;)
  • upraveno 4. února 2011
    mortensen chodil z mečom aj na kávu, keď trénoval a hral Aragorna. ano postprodukcia a dobrý choreograf dokážu veľa. vôla takisto. takže sme optimisti. som za :)
  • upraveno 4. února 2011
    Však já netvrdím, že nějakým tréningem neprošli, ale stejně to natáčeli zpomaleně, protože a) zas tak dobře se to během pár měsíců (i když jistě intenzivního tréningu) naučit nelze, a b) herec, pokud to není odvážná duše, tak do toho moc tvrdě nepůjde - od toho jsou pak kaskadéři. Ale jak říkáš, postprodukce a choreograf, kterej jim řekne co mají zhruba dělat, aby to před kamerou vypadalo dobře, to jisté.
  • upraveno 22. března 2011
    A helemese, koukám na začátek Tmavomodrého světa a Charles Dance (Tywin) v titulkách. Ten chlap si prostě umí vybrat :-)
  • upraveno 22. března 2011
    Jo to umí, ve scéně kde se piloti vracejí z první mise a on jim lehce vynadá mu to šlo, takže do role někoho kdo kritizuje všechny okolo se hodí. Jinak docela mě dostalo, jak Svěrák v povídání před filmem mluvil o tom, že mu v Pearl Harboru ukradli námět, když ho poslal do Miramaxu a hlavním důkazem jsou koktající piloti v obou filmech, no nevím.
  • upraveno 22. března 2011
    No tak o tý krádeži si cvrlikali vrabci na střeše pěkně dlouho, ale teď poprvý jsem to slyšel na plnou hubu Svěráka říct (vůbec ten seriál o českém filmu je skvělý, to se Vachlerovi povedlo). Jinak těžko soudit, každopádně je Tmavomodrý svět jeden z mých nejoblíbenějších CZ filmů a imo hodně nedoceněný. Zato Pearl Harbor je po právu vysmívaná blbost :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.