Tanec s draky vyjde 12. července 2011!

upraveno 6. března 2011 v Píseň ledu a ohně
17810121315

Komentáře

  • upraveno 29. června 2011
    Zaklínač má ale jednu takovou moc hezkou kapitolku o Geraltově svatbě, kde jsou všichni šťastní a zdraví.
  • upraveno 29. června 2011
    Samozřejmě :-)) A mi se mos líbí Dortova fan povídka, jak k tomu došlo :-))
    http://www.sapkowski.cz/cpov_pan_osudu.asp

  • upraveno 29. června 2011
  • upraveno 29. června 2011
    To si přečtu. :-))
  • upraveno 29. června 2011
    ehm.... z nějakého důvodu se mi zdvojila zpráva. :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. června 2011
  • upraveno 29. června 2011
    No ja dúfam, že ešte nastane v ságe riadna genocída :)), ale aspoň na takej úrovni, aká bola do konca 3tej knihy.
  • upraveno 29. června 2011
    Hezká fan povídka. :-)
    Samozřejmě jsem neprve četla povídky i s tou svatbou a pak až román. Hodně jsem se divila, kde že je ta svatba. Ciri byla úspěšná :-)
  • upraveno 29. června 2011
    :-) já to četla v době, kdy ty díly vycházely :-) Co my se načekali na Věž a co teprve na Paní jezera !!!
  • upraveno 29. června 2011
    Pořád se čeká na nějaké pomalíky. :-)
    Fantasy mě zaujalo až později, za mlada jsem četla jiné žánry. Takže když jsem se dostala ke Sapkowskému, rovnou jsem si koupila celého Zaklínače s povídkami i romány.
    A až si přečtu Tanec, nechci zase na nějakou dobu fantasy vidět. Přehltila jsem se. :-)
  • upraveno 29. června 2011
    Tak v antikvariátě zkrátka číhám na svou příležitost a koupím si, co se mi líbí a přečíst si to mohu až budu mít chuť :-)
    Akorát nad těmi kvanty knih si často říkám "kam s nima?!"
  • upraveno 29. června 2011
  • upraveno 29. června 2011
    a taky se k tomu chovají neuctivě! (ne že by se mi už vrátily metráky půjčených knih :( ) Navíc není den, abych si něco nepotřebovala ověřit, kouknout do knihy a dohledat a podobně. Já ty knihy potřebuji a ráda se na ně dívám :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Pak už pomůže jenom obrovský byt anebo zaměstnání v knihovně. :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Zaměstnání v knihovně by moc nepomohlo :-) I když - kdysi jsem v knihovně rok bydlela :-)) Jo bude nejspíše třeba barák, ale na ten zatím nemáme...leda bych prodala své knižní poklady :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Mno, já myslím, že pomohlo ;-)
  • upraveno 29. června 2011
    Proč myslíš ? :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Páč tam pracuju?
  • upraveno 29. června 2011
    A v čem by to pomohlo ?

    Hezká práce :-))
  • upraveno 29. června 2011
    Městská a Národní knihovna v Praze to jistí, ještě se mi nestal, že jsem tam nenašel to, co jsem hledal. :-)
  • upraveno 29. června 2011
    Jistě, ale jak to řeší můj problém se skladování několika ticíc knih ?
  • upraveno 29. června 2011
    Že je nemusíš mít všechny doma, ale můžeš si je půjčovat. :-)
  • upraveno 29. června 2011
    Ale fuj! :-)) Každý máme úchylkua já knihy zkrátka potřebuji vlastnit ve dne v noci. Spoustu jich mám ve více výtiscích, protože jsem podědila knihovny po obou dědech, ale nedám!!! Jméno růže mám ve třech vydáních, Tuláka po hvězdách taky :-) a nebo jsou stále půjčené a já prostě potřebuji mít aspoň nějaké u sebe a tak mám většinu zaklínačské ságy 5x a hp 4x :-) A další. Červenou královnu od Ridleyho mám taky 3x. Ty půjčené vímkde jsou, ale kdo má cestu do Liberce a podobně :(
  • upraveno 29. června 2011
    Tak to ti neporadím, já sám jsem musel kvůli knihám zásadně přeorganizovat svůj "kamrlík", knihy ještě z dětství musely mj. odputovat na půdu, kde čekají, až je nějaké škvrně, mé nebo od příbuzných, bude potřebovat.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. června 2011
    .
  • upraveno 29. června 2011
    Olorine - néééé, knihy na půdě a ve sklepě - v prostorách, které nejsou pravidelně a rovnoměrně vytápěny a klimatizovány hrozně trpí!! zvlůáště ty novější z nekvalitního papíru - jako třeba tato sága :( Rozpadají se, krutě rozpadají a plesniví - jako antikvariátnice to znám :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    V tom, že si můžu občas všimnout knih, o kterejch bych vůbec nevěděl. Ovšem hezká práce - ono v knihovně nepracujou jen knihovníci :)
  • upraveno 29. června 2011
    Flankere - knihovnický plat by Tebe asi neuspokojoval :-) Nevěřím... Pokud nejsou v Praze nějak zvláště nadhodnoceni...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. června 2011
    Jistej čas jsem se s tím musel spokojit, pak se ale stalo, že jsem postoupil na místo právníka a pak vedoucího právního oddělení. Platově je to rozdíl velkej, ovšem co do odpovědnosti taky.
  • upraveno 29. června 2011
    Právník - jo to k Tobě sedí a taky vysvětluje striktní trvání na každém slově co řekneš a věřit tomu, i kdyby se dělo nevím co :-D Fajn - budu si pamatovat :-))
    Hmmm docela zajímavý profil osobnosti :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.