Hra o trůny 2x09 - Černovoda

upraveno 25. května 2012 v 2. řada
1161719212224

Komentáře

  • upraveno 31. května 2012
    milá Jarla, mám pocit, že sa stále menej a menej zhodneme.
    ale môžeme to nechať tak a venovať sa tomu, v čom sa zhodneme.
  • upraveno 31. května 2012
    sarven - no vidíš ...já zas čím déle tě znám - tím víc se mi tvé názory líbí :-))
    v tom se taky neshodneme :-))
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Jarla: četl jsem, jen jsem línej reagovat na všechno, co bylo řečený někde před dvěma stránkama. :-)

    No typickým příkladem jsou doktorský serialy a nadavani doktoru jaky jsou to kraviny... :-) No a takhle je to ale vsude.
  • upraveno 31. května 2012
    Na Chicago Hope mi nesahejte! Ten se mnou dokázal to, co málokterý jiný seriál. A skoro v každém díle!
    (Abych zůstal v topiku, podotknul bych snad jen to, že 9. díl jsem neviděl.) :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Simon - rozpory mezi předlohou a filmem mi nevadí, pokud tam nejsou logické příběhové krátery. Vadí mi třeba nesmyslné napalmové výbuchy nebo když v seriálu jsou postavy a kosmická loď zdecimované a v druhém díle je vše jako nové.
    U filmu si ráda zanadávám a manžel potom nadává, že nezvládá sledovat film i to, co říkám. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Musíš tvrdit, že jde o rychlodabing. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Ben Nevis - u nás jsou to téměř vždy filmy s komentářem - s komentáři všech zúčastněných :-)) Až na výjimky, kdy je to film tak dobrý, že není co kritizovat :-D
  • upraveno 31. května 2012
    Akorát u GoT (ať nejsme furt off topic :-)) jsme ticho jako pěny. Já přemýšlím, jak dlouho míní u toho sexu kecat a manžel hltá děj. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Ben Nevis: Protože bůhví že Martin v životě žádnou porno scénu nenapsal, kdepak :D Já to beru jako povinný prostocviky seriálů HBO. IMHO kromě prvních dvou dílů a scény s Joffreym a Ros si vlastně vystačej s málem.
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Ad hollywoodské trháky - osobně jsem moc rád, že se točí filmy, při kterých opravdu stačí vypnout mozek a koukat na obrázky. Prostě jsou dny, kdy si mnohem radši pustím já nevím Spidermana než třeba Clockwork Orange, i když vím, že druhý jmenovaný je mnohem lepší film ve všech ohledech.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2012
    Přesně. Tu dnešní mánii ve všech filmech hledat (a vyžadovat) umění prostě nechápu.
    A ani chápat nechci, protože z toho potom vznikají akorát přehypované zbytečnosti typu Drive.
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Ta zrovna tenhle film mi přijde celkem nudnej. Chápu asi co se snažil říct, ale nedokázal ve mně vzbudit takřka žádné emoce. Moc se mi to nelíbilo.
  • upraveno 31. května 2012
    Jde o pointu, místo CO si zaměňte za libovolný film podobného zaměření, který máte rádi.
  • upraveno 31. května 2012
    CO je úžasný. Jeden z nejlepších filmů. Ale nejlepší může být jen jeden (Fontána).
  • upraveno 31. května 2012
    Fontana je najslabsi film aranofskeho (mam ju rad), takze prinajlepsom je to treti - stvrty naj film :) ale ani to, zdaleka.

    (samozrejme, ze podpichujem)
  • upraveno 31. května 2012
    Od Aronofského se mi právě líbí jen ta Fontána. Jasně, Requiem je taky dobré a Černá labuť ujde, ale Fontána je zrakový a sluchový orgasmus (i když děj jako takový je jednoduchý).
  • upraveno 31. května 2012
    Fontána se mi moc líbila.

    Včera jsme se doma dívali na Černovodu a jen jsem zíral, jakého udělali ze Stannise zabijáka. Ne jen že je to ohnivý milovník ale i berserker. Jako jediný z celého vojska nepotřeboval přilbu. Je to frajer.

    Kolikoli: Závidím všem, co dokážou dosáhnout zrakového a sluchové orgasmu...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Chmur: museli Stannise více odlišit od Joffa (navíc Tywin taky bojoval, když přijel)
    Zrakového a sluchového orgasmu bylo dosáhnuto jen třikrát - u Fontány (několikrát :D), u Frídy a u Amélie z Montmartru :D.
  • upraveno 31. května 2012
    Umělecké filmy mne neberou. Třeba proto, že mozek nevypínám nikdy - pro jistotu....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    Není umění jako umění.
  • upraveno 31. května 2012
    Ono je dobré, keď všade nemusíš rozmýšľať, ale nech z toho urobia potom aj niečo kvalitné. Jasné, že nie v každom filme má byť nejaká hlboká pointa, ale nech je to dobrý dej, kvalitne spracované a nie niečo, kde sú samé efekty a oni povedia, že je to dobré, lebo efekty.
    Ako príklad uvediem film Van Helsing: Nikde som tam nenašiel žiaden hlboký druhý význam a nebolo treba rozmýšľať, ale bol dobre spracovaný dej, postavy a čo sa týka efektov, bolo to dobre urobené, nijako prehnané a navyše to nebol ten klasický hollywoodský koniec, ktorý je tak pekný, až sa vám z toho chce zvracať :)
  • upraveno 31. května 2012
    raději si vyšetřím čas na jiné činnosti včetně četby než abych plýtvala časem na šunt a polovičatou práci.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2012
    Neříkám, že musí být každý film k zamyšlení, ale taky nesmí urážet můj byť třeba průměrný intelekt.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.