Na Chicago Hope mi nesahejte! Ten se mnou dokázal to, co málokterý jiný seriál. A skoro v každém díle! (Abych zůstal v topiku, podotknul bych snad jen to, že 9. díl jsem neviděl.) :-)
Simon - rozpory mezi předlohou a filmem mi nevadí, pokud tam nejsou logické příběhové krátery. Vadí mi třeba nesmyslné napalmové výbuchy nebo když v seriálu jsou postavy a kosmická loď zdecimované a v druhém díle je vše jako nové. U filmu si ráda zanadávám a manžel potom nadává, že nezvládá sledovat film i to, co říkám. :-)
Ben Nevis - u nás jsou to téměř vždy filmy s komentářem - s komentáři všech zúčastněných :-)) Až na výjimky, kdy je to film tak dobrý, že není co kritizovat :-D
Ben Nevis: Protože bůhví že Martin v životě žádnou porno scénu nenapsal, kdepak :D Já to beru jako povinný prostocviky seriálů HBO. IMHO kromě prvních dvou dílů a scény s Joffreym a Ros si vlastně vystačej s málem.
Ad hollywoodské trháky - osobně jsem moc rád, že se točí filmy, při kterých opravdu stačí vypnout mozek a koukat na obrázky. Prostě jsou dny, kdy si mnohem radši pustím já nevím Spidermana než třeba Clockwork Orange, i když vím, že druhý jmenovaný je mnohem lepší film ve všech ohledech.
Přesně. Tu dnešní mánii ve všech filmech hledat (a vyžadovat) umění prostě nechápu. A ani chápat nechci, protože z toho potom vznikají akorát přehypované zbytečnosti typu Drive.
Od Aronofského se mi právě líbí jen ta Fontána. Jasně, Requiem je taky dobré a Černá labuť ujde, ale Fontána je zrakový a sluchový orgasmus (i když děj jako takový je jednoduchý).
Včera jsme se doma dívali na Černovodu a jen jsem zíral, jakého udělali ze Stannise zabijáka. Ne jen že je to ohnivý milovník ale i berserker. Jako jediný z celého vojska nepotřeboval přilbu. Je to frajer.
Kolikoli: Závidím všem, co dokážou dosáhnout zrakového a sluchové orgasmu...
Chmur: museli Stannise více odlišit od Joffa (navíc Tywin taky bojoval, když přijel) Zrakového a sluchového orgasmu bylo dosáhnuto jen třikrát - u Fontány (několikrát :D), u Frídy a u Amélie z Montmartru :D.
Ono je dobré, keď všade nemusíš rozmýšľať, ale nech z toho urobia potom aj niečo kvalitné. Jasné, že nie v každom filme má byť nejaká hlboká pointa, ale nech je to dobrý dej, kvalitne spracované a nie niečo, kde sú samé efekty a oni povedia, že je to dobré, lebo efekty. Ako príklad uvediem film Van Helsing: Nikde som tam nenašiel žiaden hlboký druhý význam a nebolo treba rozmýšľať, ale bol dobre spracovaný dej, postavy a čo sa týka efektov, bolo to dobre urobené, nijako prehnané a navyše to nebol ten klasický hollywoodský koniec, ktorý je tak pekný, až sa vám z toho chce zvracať :)
Komentáře
ale môžeme to nechať tak a venovať sa tomu, v čom sa zhodneme.
v tom se taky neshodneme :-))
No typickým příkladem jsou doktorský serialy a nadavani doktoru jaky jsou to kraviny... :-) No a takhle je to ale vsude.
(Abych zůstal v topiku, podotknul bych snad jen to, že 9. díl jsem neviděl.) :-)
U filmu si ráda zanadávám a manžel potom nadává, že nezvládá sledovat film i to, co říkám. :-)
A ani chápat nechci, protože z toho potom vznikají akorát přehypované zbytečnosti typu Drive.
(samozrejme, ze podpichujem)
Včera jsme se doma dívali na Černovodu a jen jsem zíral, jakého udělali ze Stannise zabijáka. Ne jen že je to ohnivý milovník ale i berserker. Jako jediný z celého vojska nepotřeboval přilbu. Je to frajer.
Kolikoli: Závidím všem, co dokážou dosáhnout zrakového a sluchové orgasmu...
Zrakového a sluchového orgasmu bylo dosáhnuto jen třikrát - u Fontány (několikrát :D), u Frídy a u Amélie z Montmartru :D.
Ako príklad uvediem film Van Helsing: Nikde som tam nenašiel žiaden hlboký druhý význam a nebolo treba rozmýšľať, ale bol dobre spracovaný dej, postavy a čo sa týka efektov, bolo to dobre urobené, nijako prehnané a navyše to nebol ten klasický hollywoodský koniec, ktorý je tak pekný, až sa vám z toho chce zvracať :)