Och popisný realismus Zděňka Buriana miluji :-) Zrovna tady před sebou na zdi mám prvorepliky - jedna kvašovka ze Syna lovce medvědů - rozhodující scéna u gejzíru a z druhé strany mapy mám titulní stránku Lovců mamutů z 37 - tuhle:
Kriso - tak tyhle dva kusy taky z duše nesnáším :-) A ještě nějakou debilovinu o andělovi od jakéhoxi xindl x nebo s nebo tak nějak :-)
Mi na plese nejvíce vadí, jak na začátku musí mít všichni šlajfky (kravaty), ale už po desáté hodině se tam začnou obnažovat takové kusy, co měly navždy zůstat zahaleny - chlapi i ženské. a nejhorší je, když mne vyzývají k tanci ožralci - tak to je na mrtvicu, protože ty nepošlete do prdele ani naprudko a nedají se odbýt, nakonec použijete násilí a oni se urazí a za chvilku dolezou zas!
Pche, lidi sotva přes dvacet si připadaj starý. Však eště uvidíš, jakej je to pocit, až se první číslo neměnně přemění v trojku :) Jen si to zatim užívej.
Komentáře
Mi na plese nejvíce vadí, jak na začátku musí mít všichni šlajfky (kravaty), ale už po desáté hodině se tam začnou obnažovat takové kusy, co měly navždy zůstat zahaleny - chlapi i ženské. a nejhorší je, když mne vyzývají k tanci ožralci - tak to je na mrtvicu, protože ty nepošlete do prdele ani naprudko a nedají se odbýt, nakonec použijete násilí a oni se urazí a za chvilku dolezou zas!
Moj sen byt popoluskou je teraz tatam :(
Jen si to zatim užívej.