Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
1141517192064

Komentáře

  • upraveno 5. září 2012
    Krisí, to do plesové sezóny bude dobré a do tanečních střevíčků už budeš mít noženky k zulíbání :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    Kdo tu umí tancovat?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
    Já tančím jedině v rytmu disco dle Johna T.
  • upraveno 5. září 2012
    Já netančím. A kdyby jo, tak asi tak jako Mr. Bean.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
    A ještě tančím ptačí tanec, na všechno.
  • upraveno 5. září 2012
    Tak já jsem tanečně nadaná velice velmi. Třeba jako Tina Turner :-D Kmenové tance kolem ohně mi jdou naprosto dokonale :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    Tak vás holt nevyzvu...
  • upraveno 5. září 2012
    Och popisný realismus Zděňka Buriana miluji :-) Zrovna tady před sebou na zdi mám prvorepliky - jedna kvašovka ze Syna lovce medvědů - rozhodující scéna u gejzíru a z druhé strany mapy mám titulní stránku Lovců mamutů z 37 - tuhle:
  • upraveno 5. září 2012
    Ja sa kazdy rok snazim prehovorit manzela aspon na jeden ples, ale neuspesne :(((. Na to som holt pred vydajom nemyslela :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
    Já plesy nerada, nemám nervy na lidi, nesnáším Šenkýřku a nenávidím mašinku.
  • upraveno 5. září 2012
    Kriso - tak tyhle dva kusy taky z duše nesnáším :-) A ještě nějakou debilovinu o andělovi od jakéhoxi xindl x nebo s nebo tak nějak :-)

    Mi na plese nejvíce vadí, jak na začátku musí mít všichni šlajfky (kravaty), ale už po desáté hodině se tam začnou obnažovat takové kusy, co měly navždy zůstat zahaleny - chlapi i ženské. a nejhorší je, když mne vyzývají k tanci ožralci - tak to je na mrtvicu, protože ty nepošlete do prdele ani naprudko a nedají se odbýt, nakonec použijete násilí a oni se urazí a za chvilku dolezou zas!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
  • upraveno 5. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
  • upraveno 5. září 2012
    Hehe bál na úrovni a pak se člověk rozhlídne a vidí - šaty nad kolena, barevné punčochy, sukně a halenka, kabelka stěhovák, lodičky! a jiné perly :-D
  • upraveno 5. září 2012
    Nekazte mi to zenske! :)
    Moj sen byt popoluskou je teraz tatam :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    Já jen, že bych otřepal co si eště pamatuju :)
  • upraveno 5. září 2012
    To ma napadol tak ples v opere :D ta je tolko kamier že si to ľudia nedovolia
  • upraveno 5. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    My jsme byli moc inteligentní a nezkažení :)
  • upraveno 5. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    Pche, lidi sotva přes dvacet si připadaj starý. Však eště uvidíš, jakej je to pocit, až se první číslo neměnně přemění v trojku :)
    Jen si to zatim užívej.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    To jsi pořád eště teprv v půli cesty :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
  • upraveno 5. září 2012
    Flankere, jak jsem pochopila, bohužel ani ta trojka není neměnná.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    Už jsem ve třetině k další změně :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. září 2012
    flanker.27: To jsi pořád eště teprv ve třetině cesty :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.